Jana Paulová přiznala: Kvůli své první roli jsem musela drasticky zhubnout

Přestože se herečka Jana Paulová (59) může pyšnit štíhlou postavou, čas od času drží speciální diety, aby neměla ani kilogram navíc. Tato fóbie ji trápí už od mládí, kdy se ucházela o svoji vůbec první filmovou roli.
Herečka Jana Paulová
Herečka Jana Paulová
archiv

reklama

„Nebylo mi ještě ani dvacet let a získala jsem nabídku na první roli,“ svěřila se nám Paulová. „Vážila jsem 55 kilogramů, ale panu režisérovi jsem připadala tlustá. Asi si myslel, že když mám větší hlavu, musím pár kilo zhubnout. Skoro nic jsem nejedla, abych sundala alespoň pět kilo.“ Roli tehdy Jana opravdu získala, ale pocit, že není štíhlá, ji trápí dodnes.

To je hlavním důvodem, proč i dnes občas vysadí klasickou stravu a jí pouze speciální produkty proteinové diety. „Cítím se pak lépe. Je to hodně o psychice. Pocit, že dělám něco navíc, mi pomáhá,“ přiznala herečka, která se stala tváří KetoDiet, aby spojila příjemné s užitečným. Společnost totiž věnovala šek na víc než 150 tisíc korun sdružení Změň můj osud, jehož je Paulová patronkou. „Peníze použijeme na stavbu dívčí školy v Indii,“ prozradila Paulová svůj plán.

Kromě toho nám Paulová exkluzivně přiznala, že herectví ji nedělá až tak šťastnou, jak to na první pohled vypadá. „Daleko víc mě baví psaní knížek. Zrovna pracuji na svém druhém dílku. Bude to série povídek o lásce a vztazích.“ A co je jejím nesplněným snem? „Bavilo by mě být bytovou architektkou, radikálně lidem změnit design jejich hnízdečka. Právě to bych upřednostnila před herectvím.“

-mb-

Jana Paulová má ideální postavu, přesto občas musí držet dietu

Jana Paulová hubne, ale figuru má jako třicítka!

Teď už si Jitka šaty užívá...

Asterová se nevešla do šatů. Začala drasticky hubnout, ne ale sexem!

Když ještě byla kus

Zhubla 50 kilo! Co si nechala namluvit v hypnóze?

Anna Šišková je sexy babička

Známá herečka zhubla 14 kilo. Speciální dieta zafungovala

reklama

reklama