Janda se málem zhroutil! Vzpomněl si na syna

V obřadní síni strašnického krematoria se v poledne rozloučila rodina a přátelé s bubeníkem skupiny Olympic Milanem Peroutkou, který ve svých 49 letech nečekaně zemřel.
Petra podpíraly Eliška a Alice
Petra podpíraly Eliška a Alice
Jiří Janoušek

reklama

Přišla řada známých osobností a nestyděli se za slzy. Největší problém měl však lídr kapely Petr Janda. Pro hluboké pohnutí nebyl schopen začít smuteční projev.

Promítaly se mu poslední minuty s Milanem, kdy ho vysadili po koncertě před domem a sotva ujeli pár metrů, zřítil se ze schodů a následkem krvácení do mozku zemřel. To se však jeho kolegové z kapely dozvěděli až následujícího dne, když ho tchýně nalezla mrtvého před domem.

Petr, který byl s Milanem osobní kamarád, se chvílemi držel za srdce, jak ho poslední rozloučení rozrušilo. Velkou oporou mu byla dcera Eliška z druhého manželství a současná manželka Alice. I ta pro slzy neviděla.

Petru Jandovi se navíc připomněly i další osobní tragédie. Smrt manželky a syna, kteří podlehli rakovině. Při odchodu ze strašnického krematoria se Petr zastavil u hrobu svého syna.

-iba-

Reportáž z pohřbu bubeníka skupiny Olympic Milana Peroutky přinesou dnešní VIP zprávy na Prima Family v 19.55

 

Video VIP zrávy

Byl dosažen limit pro přehrávání

Litujeme, ale na vašem účtu je přehráváno příliš mnoho videí zároveň. Pokud chcete pokračovat v přehrávání na tomto zařízení, prosím, ukončete přehrávání na jiných zařízeních. Více o limitech přehrávání videí na účtech s předplatným najdete na adrese https://ipri.ma/faqbr

Style - Pohřeb Milana Peroutky

reklama

reklama

Něco se chystá. Nová prima+ již brzy!