Janotka a Parmová: Jak tohle dopadne!

Bára Kozáková z Krimi zpráv na Prima family si ani ve vinohradském divadle při předávání cen TýTý nedala pokoj a se svým kolegou Michalem Janotkou probírala pracovní záležitosti.
Moderátorka zpráv na televizi Prima family Sandra Parmová s přítelem reportérem Michalem Janotkou
Moderátorka zpráv na televizi Prima family Sandra Parmová s přítelem reportérem Michalem Janotkou
Vojtěch Bláha

reklama

Bára je totiž kromě moderátorky taky editorkou Krimi zpráv, což mimo jiné obnáší být 24 hodin permanentně v pohotovosti. "Někdy mi zvoní telefon i ve tři ráno. Ono to má logiku, protože většina kriminálních deliktů se odehrává v noci. Já pak musím rozhodnout, jestli reportáž natočíme a komu ji přidělím," vysvětlovala a vzápětí nás ujistila: "Dělám to už tři roky a zatím jsem se nezbláznila, takže vydržet se to dá."

S Michalem Janotkou komunikuje většinou telefonicky, protože on působí coby reportér v Brně. Pražská slavnostní událost byla tudíž vítanou příležitostí pohledět mu do tváře jinak než prostřednictvím televizní obrazovky.

Michala doprovázela moderátorka zpráv na Prima family Sandra Parmová, která za přítelem už rok a půl pravidelně dojíždí. "Zatím to docela zvládáme a co bude dál, se uvidí," říká Michal.

Do Prahy se mu zatím nechce, protože na jižní Moravě má důležité profesní kontakty. Sandra by zase nemohla žít v Brně. "Praha je pro mě srdeční záležitost, neumím si představit žít jinde. Tak doufám, že jednou Michal dostane takovou nabídku, aby mu stálo za to se sem přestěhovat."

Dovedou si představit i to, že by každý pracoval pro jinou televizi. "Asi bychom si nemohli říkat tolik věcí ohledně práce, ale určitě bychom to zvládli," je si jistý Janotka. Nicméně podobný krok žádný z nich neplánuje.

Michal je na Primě od ledna a Bára Kozáková ho už vidí při příštím vyhlašování cen TýTý sedět v první řadě mezi nominovanými. "Mohl by být nominovaný na cenu objev roku," prorokuje.

Ivana Bachoríková

 

Podívejte se na naší fotogalerii, jak to osobnostem FTV Prima na TýTý slušelo


reklama

reklama