Jasmina Alagič schytala kritiku. "Úplné dřevo,"píší diváci.

Jasmina Alagič
Jasmina Alagič
instagram

Potom , co se Rytmus rozešel s Darou Rolins padl v nemilost. Největší problém ale veřejnost viděla ve vyznáních lásky své nové partnerce Jasmině Alagič. Svým vztahem se totiž od prvních chvílí netajil a vše dokumentoval na sociální sítě. Lidem ale vadilo, že už po několika prvních týdnech pasoval Jasminu do lásky svého života. 
Dara si naběhla, když 8. října sdílela písničku, kterou jí Rytmus v zamilovanosti složil k výročí vztahu. Na to, ji zpěvák tvrdě odsekl přes Instagram: „Nevěřím, že bys dělala to samé, kdybys měla frajera. Je to nemocné.“
Lidé ale prostě stojí na straně Dary a nenávistné komentáře se snášejí i na hlavu nové partnerky Alagič. Ta momentálně teď vystupuje na Slovensku v pořadu “Tvoja tvár znie povedome“ a nemá to vůbec jednoduché.
Naposledy měla ztvárnit Britney Spears a píseň “Slave 4 you“. Což je dost náročné vzhledem k sexy kostýmu i tanečku a ještě ke všemu měla mít dle předlohy na krku několikakilového hada. 

 

Komentáře diváků krititzovaly už samotnou účast Jasminy, podle nich se tam totiž dostala díky Rytmusovi. Nevíme, jak velký vliv má rapper na Slovensku, ale slovenský Rotschield to nebude. Každopádně: „Buď jsem hluchá, nebo nevím. Ale mně se zdálo, že většinu písničky ani nezpívala, zpívala ji celou s podkladem,“ shodovali se diváci. „Vůbec ji nebylo slyšet. Celou dobu jsem měla pocit, že slyším Britney, tedy playback,“ napsala jedna osoba na Facebook. Další hned v závěsu: „Co se týká tance, úplné dřevo.“ Někdy by si člověk až přál vidět kritiky osobně, že?! Ne, že by Jasmína byla kdoví jaká zpěvačka a tanečnice, ale tento pořad je přeci jen spíš zábavný.
Jasmině to určitě nebylo lhostejné a tak pro časopis Nový čas odpověděla divákům:„Zpívala jsem na předlohu, kterou používá Britney Spears na živých koncertech,“ to samé potvrdila i Blesku PR manažerka pořadu Lenka Horáková. „Jasmina měla jako předlohu live koncert, proto byly ve skladbě použity části samplů z originálu tak, jak to má Britney Spears během svých koncertů.“ 

reklama