Jason Momoa, Nicole Kidman a Amber Heard se předvedli v kostýmech z Aquamana

Herec Jason Momoa je známý především svou rolí v seriálu Hra o trůny. Už dávno je ale součástí společnosti DC Comics, kam patří i Batman, Superman či Wonder Woman. Momoa dostal roli Aquamana a pro tentokrát se ve svém převleku dokonce objevil na titulní straně časopisu Entertainment Weekly.
Aquaman
Aquaman
instagram/@spletnik.ru

reklama

Na titulní straně nového výtisku časopisu Entertainment Weekly pózuje Momoa po boku svých hereckých kolegyň Nicole Kidman a Amber Heard. Krom toho si čtenář může uvnitř přečíst obsáhlý rozhovor s herci, kteří se na vzniku filmu o králi vodního království podíleli. 

 

Příspěvek sdílený Pluggin (@pluggincanal),

Poprvé se v roli superhrdiny Aquamana Jason Momoa objevil roku 2016 ve filmu Batman vs Superman. A pokud se tehdy ve snímku jen mihnul, tak o rok později ho čekal plnohodnotný debut v Lize spravedlnosti. Tam bojoval Aquaman proti zlu bok po boku s Batmanem, Supermanem, Wonder Woman a Flashem. 

V současnosti studio Warner Bros. plnohodnotný trailer ještě nevydal, ale podle exkluzivních fotografií z časopisu je teď známo, že Amber Heard se vrátí ke své roli Mery, Aquamanovy lásky. Co se týče Nicole Kidman, ta si zahrála matku hlavního hrdiny a královnu podvodního světa. 

Režisérské křeslo obsadil James Wan známý především svými hororovými snímky. V českých kinech se na film fanoušci mohou těšit od 20. prosince letošního roku.

reklama

reklama