To je ale hlavolam! Jedna z nich patří Romanu Vojtkovi

Herec Roman Vojtek (41) vyrazil do pražských Žlutých lázní s krásnou manželkou Terezou, jejím dvojčetem Kristýnou a svou dcerou Editou. Krásný doprovod mu ostatní muži jen tiše záviděli.
Krásná manželka Romana Vojtka Tereza má dvojče Kristýnu
Krásná manželka Romana Vojtka Tereza má dvojče Kristýnu
Jiří Janoušek

reklama

Na akci S kočárkem Prahou přišel podpořit všechny ženy s malými dětmi, které bojovaly za bezbariérovou Prahu. „Podporovat podobné konkrétní projekty má smysl,“ řekl známý herec. „Když byla moje dcera Editka menší, bezbariérové přístupy pro cestování s kočárkem pro nás byly naprosto zásadní záležitost,“ řekl Vojtek.

Přítomné tatínky ale ženský boj za lepší jízdu kočárky Prahou moc nezajímal, radši by si vyměnili situaci s Vojtkem a nechali se opečovávat „jeho“ sexy dvojčaty.

Spokojená byla ve Žlutých lázních i malá Edita Vojtková. „Editce se na akci moc líbilo hlavně proto, že přišla její sestřenice Kristýna – je totiž jen o pár dní starší. Holky si chvilku hrají, pak se rozhádají, urazí se, a za nějakou dobu jsou zase v pohodě. Mají takové návaly,“ říká.

Roman Vojtek dotočil po pěti letech seriál Vyprávěj a teď čeká na nové nabídky: „Je mi líto, že seriál skončil. Byli jsme skvělá parta a scénář byl velmi dobře napsaný. Pokud se někdy v budoucnu budou točit ještě další díly, asi už bez nás,“ říká.

„V roli Karla Dvořáka jsem prožil čtyřicet let. Začínal jsem jako dvacetiletý student a v posledních dílech je mi šedesát,“ říká Roman Vojtek. V poslední sérii Vyprávěj už si musel barvit vlasy šedivou barvou, aby vypadal jako důchodce. „Ze začátku jsem si patlal barvu na obličej, abych vypadal mladší, a na konci na hlavu, abych vypadal starší,“ směje se.

-dad-


reklama

reklama

Něco se chystá. Nová prima+ již brzy!