To je FRAJER: Dan Landa poslal vandalovi HUSTOU nabídku!

Ještě před pár dny ho téměř nikdo neznal. Dnes je Petr V., soudě dle ohlasů na sociálních sítích, vyloženě lovnou zvěří. Pravděpodobně v návalu vášní podpořených alkoholem, se rozhodl s kamenem obejít porsche naprosto jasně patřící Danovi Landovi, respektive jeho alter egu Žito 44.
Daniel Landa je ochotný k mimosoudnímu vyrovnání.
Daniel Landa je ochotný k mimosoudnímu vyrovnání.
archiv a koláž Style.iprima.cz

reklama

Asi málokdo by teď chtěl být v jeho kůži. Poničil bourák populárnímu zpěvákovi a jeho fanoušci teď ze všech sil pátrají, aby se mu dostali na kobylku. Nenávistné výhrůžky a příslib brzké likvidace jsou nejčastější reakcí, ale i mírnější hlasy čin opilého vandala odsuzují. Dokonce i v zahraničí se záznam činu stal virálním videem.

Na Berounce bylo zase jednou horko i pořádná legrace!

Galerie: UPS! Sexy reportérka VIP zpráv Karolína při skoku ukázala víc, než chtěla! Ale nemá se za co stydět…

Samotný Daniel Landa se pochopitelně kvůli šedesátitisícové škodě zlobí, ale přišel s nečekaným návrhem. Nejenže si nepřeje, aby výtečník skončil v nemocnici, po čemž jeho přívrženci zhusta volají. S odkazem na svou filozofii nabízí nepřímo Petrovi férové řešení. S mladým výtržníkem je totiž ochoten se domluvit i mimosoudně, pokud se k tomu odpovídajícím způsobem postaví.

Byl dosažen limit pro přehrávání

Litujeme, ale na vašem účtu je přehráváno příliš mnoho videí zároveň. Pokud chcete pokračovat v přehrávání na tomto zařízení, prosím, ukončete přehrávání na jiných zařízeních. Více o limitech přehrávání videí na účtech s předplatným najdete na adrese https://ipri.ma/faqbr

Landa-návrh vandalovi

Zdroj: PČR, Facebook

Reportérka VIP zpráv Lucka Špaková má za sebou velmi nepříjemný zážitek.

Reportérka VIPek Lucie na mrtvici: Po ranním sexu přišel horor!

reklama

reklama

Něco se chystá. Nová prima+ již brzy!