Je to roztomilé, nebo už nechutné? Matka vyfotila dítě hned po porodu a předhodila ho Jágrově hokejové rodině

Když jde o hokej, jsme vlastenci jako poleno. Najednou věšíme vlajky a šílíme po všem, co má co dělat s Jardou Jágrem. Někdy to ale jde až za hranice.
Fanynka Jardy to trochu přehnala.
Fanynka Jardy to trochu přehnala.
facebook

reklama

Určitě jste už slyšeli o pojmu "hokejová rodina". Je to terminus technicus, který si vymyslel sám Jaromír Jágr a oslovuje tak všechny své fanoušky na Facebooku.

A občas se tam najdou skvosty. Tedy ne z jeho strany.

Lidé jsou kolikrát dost nesoudní a kdyby mohli, strčili by Jardu na Hrad a je podle nich fuk, že nemá moc ponětí, jak se řídí státní aparát. Ale aspoň jsme rádi, že když někoho takto obdivují, je to slušný, chytrý a šikovný kluk, prostě žádné tele, jen se musí vyrovat s poněkud nemístnými projevy obdivu.

Fanynka Jardy to trochu přehnala.  Foto:

Tato fotka se nedávno objevila na Facebooku a prošla smrští veřejné kritiky. Je podle vás v pořádku, že i po shodě náhod s číslem 68, které nosí Jágr na dresu, vyfotila matka dítě hned po porodu a podělila se s celou veřejností?

Je to roztomilé, nebo už přes čáru? Některé věci by asi měly pořád zůstávat pouze soukromé.

Kovandová spala u Jágra, zatímco on pařil na Kozím plácku s ostatními hokejkami, a její přítel s tím byl v pohodě, jelikož tím pádem nemusela v noci vlakem do Olomouce. Jako máme dost!

Vrchní balič Jarda Jágr pobláznil zadanou Miss: Ta u něj strávila noc a vypráví neuvěřitelné věci!

reklama

reklama

Něco se chystá. Nová prima+ již brzy!