TO JE SÍLA: Lady Gaga vydala VIDEO, které bojuje proti sexuálnímu násilí! Mrkněte jak...

Slavná zpěvačka se vrátila s novým singlem. Tentokrát ale orgie a šílené kostýmy nečekejte. Gaga se zapojila do projektu, který pomáhá obětem sexuálního násilí a natočila dojemné video.
Lady Gaga natočila singl a video pro dobrou věc!
Lady Gaga natočila singl a video pro dobrou věc!

reklama

Výtěžek, který zajistí prodej singlu Til It Happens to You (Dokud se to nestane tobě), půjde na podporu ženám, které přežily znásilnění. Video k písni se okamžitě stalo hitem a je to první klip, který Gaga vydala v roce 2015. Je to první vlaštovka slibovaného alba, které by mělo přijít už brzy, jen co si zpěvačka užije nové slávy, kterou jí přinese učinkování v páté sérii American Horror Story s titulem Hotel?

Silné příběhy několika dívek, které byly znásilněny, se tu doplňují s textem, kde zpěvačka zpívá, že dokud se vám to nestane, nevíte, jaké to je... Singl se poprvé ještě neoficiálně objevil během filmového festivalu Sundance. Je totiž titulní skladbou dokumentu The Hunting Ground, který se zabývá případy znásilnění na amerických univerzitách.

Byl dosažen limit pro přehrávání

Litujeme, ale na vašem účtu je přehráváno příliš mnoho videí zároveň. Pokud chcete pokračovat v přehrávání na tomto zařízení, prosím, ukončete přehrávání na jiných zařízeních. Více o limitech přehrávání videí na účtech s předplatným najdete na adrese https://ipri.ma/faqbr

Lady Gaga - Till It Happens to You
Tohle se nestalo na nějakém kulinářském festivalu, ale na MTV...

GURMÁNSKÉ FOTO: Neuvěříte, jak vypadají šaty ze syrového hovězího 5 let po tom, co je Lady Gaga oblékla…

Lady Gaga tentokrát nezmalovaná bez retuší.

GAGALERIE: Chcete to vůbec VIDĚT?! Lady Gaga bez vrstvy MAKE-UPu i PHOTOSHOPu!

reklama

reklama