To je síla! Za kolik se vydražilo spodní prádlo Adolfa Hitlera nebo Michaela Jacksona?

Lidé jsou schopni utratit peníze za opravdu bizarní věci. A tak aukční domy nabídli k dražbě spodní prádlo osobností, které již nejsou mezi námi. O spodní prádlo mají sice většinou zájem jen fetišisti, ale tady jde o naprosté „poklady“ pro opravdové „fajnšmekry“!
Michael Jackson a Elvis Presley
Michael Jackson a Elvis Presley
instagram

reklama

Kalhotky Evy Braunové

Tento „skvost“ kdysi obdivoval samotný nacistický vůdce Adolf Hitler. Růžovofialové kalhotky s kraječkou a s monogramem EB totiž patřily jeho milence Evě Braunové. V roce 1945 je údajně, spolu s dalšími věcmi, objevil americký voják v bunkru nedaleko Orlího hnízda. Teď je vlastní neznámý kupec, který je vydražil v přepočtu za 88 tisíc korun.

 

Trenýrky Adolfa Hitlera

Vnuk majitelů rakouského Parkhotelu Graz, který kdysi Adolf Hitler obýval, nabídl k aukci vůdcovy trenýrky. Mezi třetím a čtvrtým dubnem 1938 je údajně nechal poslat do čistírny, ze které se vrátily až po jeho odjezdu. Trenýrky jsou z lněného materiálu a mají obvod 100 cm. Na sobě nesou všitý monogram AH. Anonymní kupce je vydražil v přepočtu za 147 tisíc korun.

 

Bombarďáky královny Viktorie

Obří hedvábné kalhotky britské královny Viktorie vypadají jako prostěradlo. Přesto o ně byl velký zájem! Před pár lety byli ve skotském Edinburghu vydraženy v přepočtu za více než 293 tisíc korun!

 

Nažloutlé trenýrky Elvise Presleyho

V britském Stockportu se aukční dům snažil vydražit použité trenýrky krále rock and rollu Elvise Presleyho. Dosáhnout chtěli minimální hodnoty 215 tisíc korun. Zájem o počurané světle šedé trenýrky byl však malý a zájemci nabídli maximálně 154 tisíc korun. Znečištěné trenýrky tedy byly staženy z prodeje. Elvis měl tyto trenýrky pod bílým kostýmem v roce 1977 a do aukce je věnovalo dědictví po Elvisovu otci.

 

 

My first photo of Elvis

Příspěvek sdílený Elvis Presley (@elvis_presley_1935_1977),

Zahnědlé trenýrky Michaela Jacksona

Na populárním internetovém portálu eBay.com byli nabídnuty k dražbě použité a dost znečištěné trenýrky zpěváka Michaela Jacksona. Šlo o bílé slipy značky Calvin Klein s pasem 71 centimetrů. Byli součástí zkonfiskovaného majetku, který v Michaelově domě zabavil v roce 2003 bývalý státní zástupce pro Santa Barbaru Tom Sneddon. Rezervní cena činila 1 milion dolarů! Kolik byste za ně dali a kde byste si je vystavili vy?

Trenýrky Michaela Jacksona
Trenýrky Michaela Jacksona

reklama

reklama

Něco se chystá. Nová prima+ již brzy!