Je to Sting, nebo Rumcajs?! Neuvěříte, jak teď slavný zpěvák vypadá!

Pokud teď na ulici potkáte zpěváka Stinga (a to se vám stává přece skoro denně), nejspíš ho vůbec nepoznáte! Autor romantických balad a písní si nechal narůst obří plnovous, za který by se nemusel stydět ani v lese Řáholci.
Sting se změnil k nepoznání.
Sting se změnil k nepoznání.

reklama

Třiašedesátiletý zpěvák, vlastním jménem Gordon Matthew Thomas Sumner, hrál v sedmdesátých a osmdesátých letech v britské kapele The Police. Světovou popularitu ale získal až na své sólové dráze, kdy u jeho romatických písní jihly tisíce fanynek. Dnes ale zpěvák vypadá úplně jinak, než si ho pamatují!

Propagátor tantrického sexu a meditace si teď svoje písně může doslova brblat pod vousy.

Je to Sting nebo Rumcajc?! Neuvěříte, jak teď slavný zpěvák vypadá! - Obrázek 2 Foto:

Stingovo jmění činí přes šedesát miliard korun, které si však vydělal svou poctivou prací. Jako dítě vyrůstal v chudých poměrech a cestičku od svých rodičů rozhodně prošlapanou neměl. Proto nechce rozmazlovat ani svoje děti. Nedávno řekl, že jeho děti musí pracovat, protože nic moc po něm nezdědí. Svoje bohatství hodlá utratit, ale pokud budou mít jeho děti v životě potíže, tak jim prý samozřejmě pomůže. Sází ale na jejich pracovní morálku a ambice. „Pochopitelně pokud by měly děti potíže, pomohl bych jim, ale nikdy jsem to ještě dělat nemusel. Mají pracovní morálku a chtějí uspět ve svém oboru,“ říká Sting.

reklama

reklama

Něco se chystá. Nová prima+ již brzy!