A je to tady! Česká republika má nového Muže roku. Rovnou dostal studenou sprchu. Od koho?

V Náchodě se v pátek večer odehrálo finále, při kterém byl v Městském divadle zvolen Muž roku. A kdo z dvanácti fešných finalistů se jím stal? Radoval se Tomáš Dumbrovský, druhý skončil Jan Pippinger a na třetím místě Jakub Šmiřák.
Tomáš Dumbrovský - student, 23 let, Brno
Tomáš Dumbrovský - student, 23 let, Brno
archiv Muž roku

reklama

"Vítězství jsem vůbec nečekal," jásal vítěz a hned kul plány: "Chtěl bych dokázat něco v modelingu, už se mu nějaký čas věnuju."

Jan Pippinger - student, 24 let, Teplice
Autor: archiv Muž roku Jan Pippinger - student, 24 let, Teplice

Stříbrný Honza byl hlavně rád, že nezklamal kamarády. "Přijeli mě podpořit, doufal jsem, že neodjedu s prázdnou."

Bronzový Jakub byl hodně překvapený: "Vůbec jsem nečekal, že se umístím. Přihlásil jsem se ze zvědavosti a třetí místo je pro mě obrovské příjemné překvapení."

Jakub Šmiřák - projektový manažer, 27 let, Vsetín Foto: archiv Muž roku

Jakub Šmiřák - projektový manažer, 27 let, Vsetín, Foto: archiv Muž roku

Každému se ovšem člověk nezavděčí, takže na sebe kritika nedala dlouho čekat. Jeden z dřívějších vítězů, ochrnutý Martin Zach, bez obalu prohlásil, že se mu vítěz příliš nelíbil a měl jiné favority.

 

Večer začal promenádou a představením jednotlivých finalistů. Dvanáct vyvolených bylo vybráno z téměř tisícovky přihlášených mladých mužů! Po úvodním přestavení následovalo vystoupení Jaro Smejkala, kontroverzního mladého zpěváka, který se se svým stylem blíží britské hudební scéně.

Letošní ročník dostál změn, když porota složená ze známých osobností i zástupců partnerů akce vybírala čtyři superfinalisty. Všichni finalisté ale nejdříve absolvovali upravenou volnou disciplínu, což byl rozhovor se svým patronem – v jejich rolích se představili například Sandra Parmová, Kateřina Kornová, Kamila Nývltová, Štěpánka Duchková, Tomáš Savka, Jan Přeučil nebo Michaela Nosková.

Nejzajímavějším bodem večera byla pro přítomné dámy jistojistě promenáda v plavkách. Finalisté, kteří rozdávali nervózní úsměvy na všechny strany, se poté odebrali do zákulisí, aby počkali na rozhodnutí poroty, která mezitím právě po třetí soutěžní disciplíně určovala, kdo se dostane do superfinálové čtveřice.

Pánové se v hudební přestávce, během které zazpívala Marcela Březinová se šansoniérkou Renatou Drösller, převlékli do obleků a pak vrátili na pódium pro verdikt poroty, ve které byl i úřadující nejkrásnější muž planety.

Video VIP zprávy: Nejkrásnější muž světa je v Praze

Nene! Co slyšel nejkrásnější muž světa o České republice?

Tam jim pak byly předány ceny ze soutěží, které pořádali partneři soutěže Muž roku, včetně Prima Style. Vy čtenáři jste zvolili svým Mužem roku muže č. 4 Matěje Quitta, který si z rukou naší redaktorky převzal cenu.

Muž roku č. 4 Matěj Quitt Foto: Jiří Janoušek

Muž roku č. 4 Matěj Quitt, Foto: Jiří Janoušek

 

Poté ale už zbývalo jen to nejdůležitější, po závěrečném defilé se totiž přistoupilo k přečtení výsledků! Letos díky změně pravidel, neodešel s prázdnou ani finalista, který se umístil na čtvrtém místě, tedy poslední mezi superfinalisty, Matěj Quitt.

V průběhu večera zazněla hudební vystoupení zpěvačky Dannie, Daniela Hůlky, Michaely Gemrotové nebo českého "Justina Timberlaka" Andrease.

Tomáši, gratulujeme!

O Muži roku jsme ještě napsali:

Dámy, soustřeďte se! Tohle je finálová dvanáctka. Tak který je váš favorit?

Dvanáct Adamů z Ráje…aneb soustředění soutěže Muž roku 2014!

Video VIP zprávy: Krasavci stojí ve frontě na slávu. Kdopak asi vyhraje? A jak se bude tvářit jeho slečna na davy obdivovatelek?

Fešáci ve frontě: Kdo z nich bude Muž roku?

Kluci ukázali své prdelky. Která je nejvíc k nakousnutí?

Muž roku 2014: HLASUJTE pro nejlepší prdelku! (3. díl)


reklama

reklama

Něco se chystá. Nová prima+ již brzy!