Je to tady! Legendární The Rolling Stones po 11 letech opět v Praze

The Rolling Stones
The Rolling Stones
instagram

reklama

Legendární britská skupina The Rolling Stones se chystá do Prahy. Své turné "Stouni" začnou v Anglii a to 17. května. Dále se na ně můžou těšit fanoušci v Irsku, Německu, Polsku, Francii a 4. července i v České republice. Během tour budou hrát na těch největších stadionech, jak se pro takové legendy sluší a patří. Ikonická kapela prodala během své šedesátileté kariéry přes 240 miliónů alb.

 

 

Poprvé rockeři vystoupili v Praze ještě v tehdejším Československu v roce 1990. Patronaci koncertu měla na svědomí první dáma Olga Havlová a výtěžek z koncertu mířil na nadaci Výbor dobré vůle. Poslední, páté turné se konalo v Brně v roce 2007. Tehdy už bez kytaristy Wymana, který kapelu opustil v roce 2006. Dohromady je v Čechách vidělo už přes 350 000 lidí.

I když věk členů této nejslavnější kapely všech dob je spíš dědečkovský, do starého železa určitě nepatří. Frontman kapely Mick Jagger, (74) tvoří pár s třicetiletou Melanii Hemricks a kytarista Ronnie Wood (70) má po boku čtyřicetiletou herečku Sally Humphreys To bubeník Charlie Watts (76) je doposud se svou první ženou Shirley Ann Shepherd. Stejně tak kytarista Keith Richards (74). Ten je věrný té první lásce, kteou je bývalá modelka Patti Hansen.

Sám Jagger o vysotupení v Praze prohlásil: „Těšíme se, až se v létě vrátíme na pódium a zahrajeme fanouškům v České republice. Bude to jako vždy naprosto vzrušující představit se zase ve městech, kde jsme dlouho nehráli, a navštívíme také některé nová místa,“ svěřil se zpěvák.

 

 

IT’S HAPPENING YOU GUYS! #rollingstones #dublin #crokepark #summer

Příspěvek sdílený Radio Nova 100 (@radionova100),

 

Turné No Filter je pokračování loňské úspěšné šňůry. Během ní kapela předvedla hity jako Satisfaction, Jumpin´Jack, Flash, Brown Sugar. Navíc jsou koncerty nejen plné energie nestárnoucích borců, ale i té nejmodernější produkce.

Pokud si tedy rockové hvězdy nechcete nechat ujít, hlídejte si termín 9. března. Ten den totiž půjdou lístky na velkolepou show v Letňanech do prodeje.

reklama

reklama