Je tomu čtyřicet let od vzniku slavné Pomády. Oslavu si Olivia Newton-John nenechala zkazit ani třetí rakovinou

Australská hvězda z filmu "Pomáda", který v sedmdesátých letech pobláznil svět opět trpí rakovinou. Pro herečku a zpěvačku je to už potřetí. Je ale statečná a nemoc si nepřipouští. Nenechala si překazit ani oslavy čtyřicátého výročí premiéry tohoto oblíbeného muzikálu. Vedle Sandy se na oslavách ukázal i John Travolta, Barry Pearl i Didi Conn.
Olivia a John
Olivia a John
instagram

reklama

Australská zpěvačka a herečka Olivia Newton John (69) si opět vyslechla ošklivý verdikt lékařů. Sama to oznámila v rozhovoru pro australskou televizi. Herečka známá z muzikálu “Pomáda“ trpí rakovinou. Opět.

Lékaři jí v loni našli nádor v oblasti beder. Olivia je ale bojovnice a tvrdí, že se jí daří dobře. Dokonce se léčí přírodní cestou. Její manžel, podnikatel John Easterling pěstuje v Kalifornii léčivé rostliny, z kterých si zpěvačka lisuje konopný olej. Také je velkou propagátorkou legalizace marihuany v Austrálii.

Poprvé byla Olivii diagnostikovaná rakovina prsu a to před šestadvaceti lety. Poté začala s charitativní činností a sbírala peníze pro ženy, které zažívají stejné potíže. Dokonce založila Olivia Newton-John Cancer Wellness a Research Centrum v Melbourne. Podruhé pak přišla špatná zpráva v roce 2013. Olivia si ale potíže nepřipouští a je pořád plná života.

 

Naposledy to ukázala v půlce srpna na oslavách čtyřicátého výročí od filmového hitu “Pomáda“ (1978, u nás 1982). Tam se potkala s hereckými kolegy Didi Conn, 67 (Frenchie), Barrym Pearlem, 68 (Doody) a ražisérem Randalem Kleiserem, 72. Ale největší radost jí udělalo setkání s letní láskou Danny Zukem. John Travolta (64) se ke své lásce měl jako ve filmu a musíme říct, že hereckým kolegům to neskutečně slušelo. Olivia oblékla bílé kalhoty s bílým sáčkem, které sladila s pudrově růžovou saténovou halenkou a moderní tenisky s perlami ve stejné barvě. Fešák Travolta s lehkým strništěm na tváři zase zvolil smart casual look, džíny a tmavé sako. Oba nešetřili úsměvy a zatančili i typický pomáda tanec, který můžeme vidět v závěrečné části filmu, kdy se ze šprtky Sandy stane sexy kočka.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Am I the only one who thinks #grease is actually kind of dark? 

Příspěvek sdílený DrPopculture (@doctorpopculture),

 

 

Olivia dokonce i zavzpomínala na své rozpaky před natáčením. „Víte, já si nebyla jistá, zda do toho jít. Natočila jsem předtím jeden muzikál v Anglii a nefungovalo to. Navíc jsem měla v devětadvaceti hrát osmnáctku. Z toho jsem snad měla strach největší. Jenže pak přišel Johny, s těma svýma pronikavýma očima a já řekla, že to beru. Navíc mě uklidnil. Jemu bylo teprve pětadvacet, ale řekl, neboj se, nikdo nebudeme vypadat na osmnáct,“ řekla herečka pro britský E!.

reklama

reklama