Je totálně mimo! Johnny Depp chlastá a miliony tečou: Ožrala všem zavařil, a to ještě není konec!

Johnnyho konzumace alkoholu a neustálé boje s manželkou pomalu zabíjí producenty Pirátů z Karibiku 5. Nezvladatelná hvězda přidělává vrásky celému štábu, ale násoska se tím nenechá zviklat a bumbá dál.
Johnny Depp má problémy s pitím i snoubenkou Amber Heard.
Johnny Depp má problémy s pitím i snoubenkou Amber Heard.
archiv a koláž Style.iprima.cz

reklama

Dlouho očekávaní Piráti z Karibiku měli diváci v kinech vidět letos v létě, ale to už je dávno tady a film ani zdaleka není dotočený. Nyní se mluví o roce 2017 a natáčení u protinožců dál pokračuje. Možná vás překvapí, že jedním ze slabých článků urychlení a dokončení snímku je samotný Johnny Depp alias Jack Sparrow. Není divu. Jeho tajemné zranění ruky po propařené noci a problémy manželky Amber Heard s případem s nedovoleným pašováním psů do Austrálie zcela zbrzdilo a téměř zastavilo natáčení.

Luisa Zissman svým vulgárním chováním přitahuje bohaté muže.

Zvrhlá zlatokopka je doslova magnetem pro miliardáře: Jaký na ně má TV hvězdička trik?!

 Informátor bulvárního webu Naughty Gossip překvapil popisem toho, jak to s miláčkem starých i mladých při točení Pirátů vypadá: „Johnny bývá na place tak málo, jak jen to je možné, aby splnil závazky vyplývající ze smlouvy na nezbytně nutném minimu – a jeho nevrlost zcela zasahuje do nálady a průběhu natáčení. Producenti se obávají, že to naruší morálku týmu.“ Jenže morálka štábu je to poslední, co je může tlačit. Film je totiž doslova černá díra na peníze a přerušení natáčení nepřipadá v úvahu, protože už se v něm utopily miliony dolarů. Fanoušci z Johnnyho nemožného chování obviňují ztřeštěnou Amber a něco na tom bude. Tahle dvojice pomalu, ale jistě film zabíjí.

Byl dosažen limit pro přehrávání

Litujeme, ale na vašem účtu je přehráváno příliš mnoho videí zároveň. Pokud chcete pokračovat v přehrávání na tomto zařízení, prosím, ukončete přehrávání na jiných zařízeních. Více o limitech přehrávání videí na účtech s předplatným najdete na adrese https://ipri.ma/faqbr

Piráti z Karibiku 5 v ohrožení? Johnny Depp si vážně zranil ruku, když řádil jako Jack Sparrow
Manželství Angeliny Jolie a Brada Pitta se ocitlo ve vážné krizi.

Proč se Brangelina ROZVÁDÍ? Ještě chvilku budou Pitt a Jolie dělat šťastné kvůli prachům a pak šlus!

reklama

reklama