A je to tu! Trailer dramatického dokumentárního filmu o Sereně Williams je na světě!

Narozením dcerky Alexis Olympie začala v životě Sereny Williams nová etapa, která je kompletně odlišná od té předešlé. A právě o události porodu a celkovém osudu legendární tenistky pojednává nový dokumentární film stanice HBO pod názvem ‚‚Being Serena‘‘. Je to pár hodin, co vyšel první oficiální trailer. Podívejte se sami.
Serena Williams
Serena Williams
https://www.youtube.com/watch?v=udW7HcmDMJY

reklama

Jak sporovkyni ovlivnilo těhotenství i narození dítěte. Co cítila, když byla donucena na čas opustit kurt nebo zda plánuje opustit sport úplně - na tyto i mnohé další otázky odpovídá Serena právě v tomto dokumentu.

‚‚Bože, jak teď budu hrát?‘‘ Tak zněla první otázka, kterou si Serena položila, když zjistila, že je těhotná. A po narození dítěte jí definitivně napadla otázka, zda má v tenisové kariéře ještě nějakou naději. ‚‚Kladu na sebe velké požadavky. Chci si být zkrátka jistá, že jsem nejlepší. Nevím, zda mi zbyla nějaká naděje v tenisu, ale zatím neodcházím,‘‘ přiznává Williams.

Ve snímku tenistka rovněž promluví o náročném porodu, který ji přivodil vážné zdravotní komplikace. Také bude k nahlédnutí soukromí a vztah Sereny s jejím mužem Alexem Ohanianem, který vyvrcholil v úchvatnou svatbu. Premiéra filmu proběhne 2. května letošního roku.

A jak probíhá taková svatba miliardáře a zakladatele sociální sítě Reddit a nejslavnější světové tenistky? No, pompézně a ve vší parádě. Celý obřad byl natolik grandiózní, že se fotografie z něj objevily i na stránkách časopisu Vogue spolu s ohromnou reportáží. Šaty si nechala Serena objednat od módního domu Alexander McQueen a vytvořila je pro ni sama kreativní ředitelka Sarah Burton, která se podílela i na vzniku šatů ze svatební ceremonie vévodkyně z Cambridge Kate Middleton.

reklama

reklama