TO JE VTIP?! Dan Landa se zapletl do boje s NEŘÁDY! Proč ho mají Arabové za VELKÉHO kouzelníka?

Během posledních dní navštívilo Českou republiku několik nejvyšších představitelů Afghánistánu. Cílem jejich návštěvy nebyl ovšem Pražský hrad. Jejich kroky vedly na Vyšehrad za zpěvákem Danielem Landou.
Dan Landa pro nás chystá nejen Velekoncert, ale i další překvapení.
Dan Landa pro nás chystá nejen Velekoncert, ale i další překvapení.
archiv D. Landy

reklama

Aniž by to kdokoliv tušil, jeden z nejkontroverznějších lidi u nás rozehrál už před lety velmi vysokou hru, a teď se rozhodl, že je situace tak vážná, že indicie, které ukrýval do svých písní by se měly začít rozplétat. Exkluzivně pro VIP zprávy se zpěvák Daniel Landa svěřil, proč ho u něj v obýváku navštěvují afghánští generálové a proč on sám plánuje cestu do Afghánistánu. To je síla, co?

Daniel Landa je ochotný k mimosoudnímu vyrovnání.

To je FRAJER: Dan Landa poslal vandalovi HUSTOU nabídku!

Například představitel afghánsko-české obchodní komory Fawad Nadri říká: „Já znám zpěváka Daniela Landu i kouzelníka Žita dlouhá léta, a stejně tak všichni představitelé afghánské vládnoucí strany, všichni mají velkou úctu k Danielu Landovi a věří, že je kouzelník.“ Tyto a další neuvěřitelné věci uvidíte ve VIP zprávách z 31. 8. a později na Prima Play.

Byl dosažen limit pro přehrávání

Litujeme, ale na vašem účtu je přehráváno příliš mnoho videí zároveň. Pokud chcete pokračovat v přehrávání na tomto zařízení, prosím, ukončete přehrávání na jiných zařízeních. Více o limitech přehrávání videí na účtech s předplatným najdete na adrese https://ipri.ma/faqbr

Landa-Afghánistán
Bílý jezdec českého popu vydává novou desku Žito

Daniel Landa dotočil nové album. Půjde o nejprodávanější desku roku?

Nové studio a nová moderátorka - to si zasloužilo menší oslavu!

GALERIE: SEXY moderátorka Perkausová se představila v novém! STUDIO je fakt super, ale Eva prostě boduje na celé čáře...

Veronika Sasková už je Farářová. Gratulujeme!

Nevěsta k OBLÍZNUTÍ! Exkluzivní záběry ze SVATBY reportérky VIPek: Koho si SEXY Verča Sasková vzala?

reklama

reklama

Něco se chystá. Nová prima+ již brzy!