Jeden z nejnebezpečnějších zločinců Británie požádal Toma Hardyho o náhradní otcovství

Jeden z nejvyhledávanějších herců současnosti Tom Hardy si zahrál hlavní roli v životopisném filmu Bronson z roku 2008. To se mu možná stalo osudovým. Skutečný Charles Bronson (pravým jménem Michael Peterson), jeden z nejnebezpečnějších zločinců Británie, si Toma oblíbil natolik, že ho chce požádat o náhradní otcovství svého vytouženého dítěte.
Tom Hardy
Tom Hardy

reklama

Charles již svou vyvolenou ženu, herečku Paulu Williamson má. Páru však není umožněno se stýkat, protože zamilovaní nejsou svoji. Oba horoucně touží po dítěti a jediné řešení problému je podle nich nalézt nějakého náhradního otce.

 

Kandidatura Toma Hardyho je prý ideální, informují západní média s odkazem na jeden z vězňových dopisů. „Sejdi se s Tomem. Zjisti, co si o tom myslí. Řekl bych, že Paula bude s touto volbou souhlasit. Proberu to s ní. Bude mít radost z dítěte, o které se bude moci starat a spolu s ním čekat, až mě pustí,“ zveřejňují média část Bronsonova dopisu svému příteli. Charles Bronson doufá, že jeho milá porodí dvojčata, případně i trojčata. Pokud však Hardy nabídku odmítne, vězeň má náhradní plán – obrátí se na dalšího herce, Dannyho Dyera.

Čtyřiašedesátiletý Charles Bronson, recidivista a notorický vězeň má za sebou nespočet ozbrojených přepadení, loupeží, ublížení na zdraví a napadání spoluvězňů i autorit, za které už tráví ve vězení kolem 40 let. Od února tohoto roku se muž pokouší naplánovat svatbu s Paulou Williamson, se kterou udržuje vztah pomocí dopisů už od roku 2013. 

reklama

reklama

Něco se chystá. Nová prima+ již brzy!