Jeho královská Výsost princ George Alexander Louis. Rodiče s ním doma dlouho nevydrželi

To bylo plánů, jak se budou Kate a William o miminko starat sami. Dnes ráno se ale šupem přesunuli do Bucklebury k Middletonovým. Vypadá to, že na změnu názoru stačily jen dvě noci doma.
Nejsledovanější vesnice v Británii
Nejsledovanější vesnice v Británii
isifa.com

reklama

Dnes ráno naložili Kate a William syna, který dostal jméno George Alexander Louis, do svého soukromého Range Roveru a odjeli s ním do rodiště Kate vesničky Bucklebury. Přitom ještě nedávno prohlašovali, že se o miminko budou starat jen oni dva (proto nechtěli k ruce ani školenou zdravotní sestřičku, jako měla například princezna Diana). William si dokonce vzal čtrnáct dní otcovskou dovolenou a Kate se měla přesunout k rodičům, teprve až znovu zamíří na vojenskou základnu.

Co způsobilo přehodnocení plánů? Možná budoucí král moc pláče. "Má dobré plíce," poznamenal William krátce po porodu.

Pravděpodobnější je ale varianta, že mladá rodina doufá ve větší klid. Kolem Kensingtonského paláce, kde má byt, je rozhodně více živo než v okolí domu v Bucklebury. Kate i William vypadali totiž docela odpočatí – za volant ale ani jeden neusedl, řízení se chopil bodyguard Bill Ranshaw. Kate seděla vzadu s miminkem a obrýlený William na místě spolujezdce.

jad

Video VIP zprávy: Královské baby

Astrologové věští princi touhu se zviditelnit. A co dalšího?

Rebecca Deacon zná velmi dobře Kate i Williama

William a Kate: Kdo jsou ti lidé kolem nich? Víme to!

Zábavná přestava... Takhle to asi v reálu nebude

Královna Alžběta II. na návštěvě u následníka trůnu

reklama

reklama

Něco se chystá. Nová prima+ již brzy!