Jennifer Aniston: Je zase sama!

Americká herečka Jennifer Aniston (44) asi vážně zůstane na ocet. A to se už zdálo, že po krachu manželství s hercem Bradem Pittem (49) konečně našla toho pravého prince, Justina Therouxe (41). Dokonce se měli brát!
Jennifer Aniston asi vážně zůstane na ocet
Jennifer Aniston asi vážně zůstane na ocet
isifa.com

reklama

I když to vypadalo na lásku jako trám, postupně se vztah Jennifer a Justina začal hroutit. Za krach vztahu údajně může pracovní vytížení obou partnerů. Jak jsme vás už informovali, herci dokonce plánovali svatbu - ta se ale už dvakrát přesunula. Naposledy na neurčito...

Theroux je v poslední době čím dál víc znechucený snobským chováním slavných celebrit, které má kolem sebe Jennifer Aniston. Prostě mu jednoho dne došla trpělivost. Jednoduše si sbalil kufry a odešel.

„Justin ze svatby vycouval, protože se teď soustředí na práci a nemá čas zabývat se něčím jiným,“ prozradil blízký přítel amerického herce magazínu Life&Style. Pracovní vytížení je ale obvyklá výmluva pro důvod k rozchodu slavných párů.

Pohledný Theroux nyní točí seriál The Leftovers na východním pobřeží, což jeho snoubence moc nevoní. „Snažila se tady s Justinem chvilku být, ale pak řekla, že je to tady jako v akváriu, ve kterém nemůže dýchat a vrátila se zpátky do jižní Kalifornie. Kdyby bylo na Justinovi, žil by v New Yorku napořád,“ dodává zdroj.

Magazín InTouch si zase všiml, jak moc se po rozchodu herec změnil a jak teď vypadá spokojeně. „Justin se v New Yorku cítí moc dobře. Od té doby, co tu je, si užívá práci, přátele a jezdí s radostí i na kole. Bydlí ve svém starém apartmánu,“ prozradil časopis čtenářům. Je víc než jasné, že Justinovi jeho snoubenka vůbec nechybí.

-juf-

 

reklama

reklama