Jennifer Aniston mluvila o striptýzu v Praze

Krásná Jennifer Anistonová je tak přesvědčivá v roli striptérky v novém filmu Millerovi na tripu, že si slavný moderátor Chris Stark myslí, že se učila svlékat v Praze!
Kdo by řekl, že toto tělo patří čtyřiačtyřicetileté ženě
Kdo by řekl, že toto tělo patří čtyřiačtyřicetileté ženě
Warner Bros

reklama

Britský moderátor Chris Stark, který například herečku Milu Kunis při povídání pozval na kamarádovu svatbu, opět neudržel svou zvědavost na uzdě. Tentokrát s Jennifer Aniston probíral zážitky z pražského striptýzového baru.

Pohledný moderátor totiž tuzemské striptýzové bary sám dobře zná. Podle něj byla Jennifer stejná profesionálka jako dívky, které v Praze viděl odhazovat svršky. „Vy jste se na tu roli nějak připravovala? Zajímá mě, zda jste náhodou kvůli tomu necestovala též do Prahy, nebo tak něco,“ vyptával se moderátor rozhlasové stanice Radio 1. Jennifer ho ujistila, že se do žádného průzkumu a příprav moc nepouštěla a své umění tance a svlékání promýšlela dle svých fantazií. „Když jsem byl já ve striptýzovém baru, bylo to opravdu fajn. Trošku zvláštní zážitek, když jíte steak a před vámi se vlní kráska, která je během chvíle zcela nahá. „Takže vy jste jedl steak a při to měl před sebou striptérku?,“ podivovala se Jennifer a neudržela při povídání smích. „To mi připadá jako v pravěku,“ dodala Aniston.

Jennifer Aniston a Jason Sudeikis v komediálním snímku předstírají, že jsou manželé na dovolené, aby mohli propašovat drogovou zásilku z Mexika. Během chvíle prožívají nejednu situaci za druhou. Film Millerovi na tripu měl slavnostní premiéru začátkem srpna v USA a trhá návštěvnosti kin. Čeští diváci se na komedii, kde herečka předvede striptýz, mohou těšit 29. srpna.

-juf-

Video VIP zprávy: Jennifer Aniston

Jennifer Aniston na tripu: Hraje striptérku!

Takhle Jennifer Aniston v soukromí a bez make-upu zvěčnil kamarád. Není nádherná?

Jennifer Aniston bez make-upu. Známe její tajemství krásy!

Herečka Jennifer Aniston

Kdo se nejlépe prodává na obálkách časopisů? Jennifer Aniston!

Co třeba počkat na ověřené informace, prosí Jennifer

Poněkolikáté "těhotná" Jennifer Aniston prosí: Počkejte si!reklama

reklama