Jennifer Aniston nafotila v 50 letech atraktivní fotografie, které vám vyrazí dech!

Herečka Jennifer Aniston snad nestárne. Jako jedna z mála hollywoodských celebrit vypadá na svůj věk více než dobře! Nyní obsadila titulní stránku amerického magazínu Harper's Bazaar, kde pózovala i nahoře bez.
Jennifer Aniston
Jennifer Aniston
twitter.com/anistonily

reklama

Fotografie zachytil slavný fotograf Alexi Lubomirski. I když vám toto jméno pravděpodobně nic neříká, fotil i zásnubní fotografie vévody a vévodkyně ze Sussexu. V rozhovoru se herečka svěřila, že nedávno oslavila své 50. narozeniny a nemá momentálně zájem s nikým randit.

Jennifer Aniston
Autor: twitter.com/PopCrave Jennifer Aniston

Podle Jennifer je nejdůležitější, aby měl muž charisma a smysl pro humor. Herečka byla v minulosti pět let vdaná za herce Brada Pitta. Poté se seznámila s americkým scénaristou, hercem a režisérem Justinem Therouxem. Své ano si řekli v roce 2015. Vztah jim vydržel pouhé dva roky.

Brad Pitt a Jennifer Aniston

Brad Pitt reagoval na spekulace, že se k sobě s Jennifer Aniston vrátili

Aniston nikdy neměla děti a ani je už neplánuje. Sama kdysi v rozhovoru přiznala, že ne každá žena touží po rodině a dítěti. „Být ženou automaticky neznamená, že bude matkou. Ne každá to tak chce,“ prohlásila v minulosti.

Jennifer Aniston
Autor: twitter.com/anistonily Jennifer Aniston

Na fotografiích pózuje nahoře bez, s dobrmanem a na nafukovacím křesle. Fanoušci jsou z fotek nadšení a shodují se, že Jennifer prostě nestárne.

reklama

reklama