Jennifer Aniston se svěřila, jaká byla její manželství s Bradem Pittem a Justinem Therouxem!

Hvězda ze seriálu Přátelé, kterou všichni znají jako Rachel Greenovou, poskytla rozhovor časopisu Elle, kde rozebírá své bývalé vztahy, a to není všechno...
Jennifer Aniston
Jennifer Aniston
twitter.com/celebdevotee

reklama

Pokud jde o její bývalé manžele, herečka se svěřila, že obě manželství byla úspěšná a ve vztahu nebyly žádné vážné problémy. „Moje obě manželství byla úspěšná a když skončila, byla to volba, nikoliv problém,“ vysvětluje Aniston.

Jennifer Aniston
Autor: twitter.com/PopCrave Jennifer Aniston

V rozhovoru se také zmiňuje o svém novém filmu Dumplin', který byl v kinech uveden 7. prosince letošního roku. Herečka hlavně diskutuje o sexismu, zejména pokud jde o předpoklad, že všechny ženy chtějí mít děti. A právě tento stereotyp se snaží Jennifer zlomit. Ne každá žena chce mít děti, nemusí za tím být žádný zdravotní problém. V médiích je Aniston často na titulních stránkách časopisů, kde jako hlavní titulek stojí, že je buď těhotná, nebo nemůže najít muže, se kterým by měla dítě. A to herečku zkrátka štve.

Aniston se rozvedla s Justinem Therouxem v únoru 2018. Jejich manželství trvalo dva roky. „Necítím prázdnotu. Opravdu ne,“ svěřila se herečka časopisu ELLE. I když její manželství zase skončilo, herečka se na to dívá optimisticky. „Moje obě manželství byla úspěšná z mého pohledu, a když skončila, byla to volba, kterou jsme učinili, protože bychom spolu nebyli dále šťastní. A máme jen jeden život na to si ho užít, tak je zbytečné ho žít ve strachu s někým jen proto, aby člověk nebyl sám,“ vysvětluje Jenn.

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Příspěvek sdílený J.A (@jenniferaniston.r),

 

A to není všechno, hvězda filmu Přátelé se snaží zlomit stereotypy žen v dnešním světě. „Žijeme ve společnosti, která ženám říká: V tomto věku byste se měli vdát, v tomto věku byste měli mít děti, to je pohádka. To je stereotyp, ze kterého se pomalu snažíme my ženy vymanit," dodává na závěr světlovlasá kráska.

reklama

reklama