Jennifer Aniston umí ubližovat svému tělu

Americká herečka Jennifer Aniston (44), která je známá i díky oblibě zdravého životního stylu, přiznala, že se dříve ke svému tělu chovala velmi drasticky.
 Jennifer Aniston a Justin Theroux se snad vezmou o Vánocích
Jennifer Aniston a Justin Theroux se snad vezmou o Vánocích
isifa.com

reklama

„Jedla jsem hlouposti a nespala jsem. Když jste mladý, příliš se přeceňujete, protože si myslíte, že jste neporazitelný. Nepila jsem ani vodu, jen ochucené nápoje, protože jsem se o sebe nestarala dobře,“ řekla herečka ve francouzské talk-show.

V souvislosti s Aniston, která je zasnoubená s Justinem Therouxom, se v poslední době spekuluje i o těhotenství. „Občas se mi to stane, že si lidé myslí, že jsem už vdaná a čekám dítě. Dokonce se nechá nachytat i rodina. Věří tomu, co novináři napíší,“ přiznala herečka, která už koncem léta na veškeré zmínky o těhotenství reagovala podrážděně. „Proč si prostě všichni nepočkají, až přijdeme s dobrou zprávou sami?“

Jennifer Aniston se proslavila především jako Rachel Green v seriálu Přátelé (1994–2004), za který získala cenu Emmy a Zlatý glóbus. Zahrála si též ve filmu Ona, jedině ona (1996), Marley a já (2008) či My jsme Millerovci (2013). V komedii Wanderlust (2012) si zahrála po boku svého snoubence Justina Therouxe. V letech 2000 až 2005 byla vdaná za Brada Pitta.

-juf-

Co třeba počkat na ověřené informace, prosí Jennifer

Poněkolikáté "těhotná" Jennifer Aniston prosí: Počkejte si!

Video VIP zprávy: Jennifer Aniston

Jennifer Aniston na tripu: Hraje striptérku!

Takhle Jennifer Aniston v soukromí a bez make-upu zvěčnil kamarád. Není nádherná?

Jennifer Aniston bez make-upu. Známe její tajemství krásy!

Jennifer Aniston

Jennifer Aniston v mysteriózním bijáku Skřet


reklama

reklama

Něco se chystá. Nová prima+ již brzy!