Jennifer Garner je opět šťastná! Randí s tímhle fešákem

Jennifer Garner a John Miller
Jennifer Garner a John Miller
instagram

reklama

A je to tu. Jennifer Garner (46) má nového partnera. Taky proč ne? Rozvod s Benem Affleckem se pomalu ale jistě blíží ke konci a kráska je opět šťastná. Jejím partnerem by měl být pohledný byznysmen John Miller (40). A že je to fešák a ještě je o šest let mladší než herečka.

Magazín US Weekly navíc zjistil, že spolu pár toká už půl roku. S manželem, hercem Benem Affleckem se rozešli po jeho eskapádě s chůvou už v roce 2015. Dalšími důvody ale nejspíš byla i hercova závislost na alkoholu, se kterou se potýkal od roku 2001. Nakonec to byla ještě stále jeho manželka Jennifer, která ho letos na konci srpna odvezla do léčebny, kde strávil třicet dní. Po propuštění hned vyrazil se svou partnerkou, modelkou Playboye Shaunou Sexton (22) do přírody.

Ben Affleck

Jen, co ho pustili z léčebny, už vrká se zajíčkem. Ben Affleck vyvezl svou novou lásku do přírody

A teď randí i Garner. Její nový partner je zakladatelem firmy CaliGroup, která má pod sebou firmu, vyvíjející robotické stroje a také mnoho restaurací. Podle blízkého zdroje Johna je prý velice šťastný a opravdu zamilovaný. „Je to zdravý vztah plný lásky,“ řekl zdroj pro časopis People. Dokonce se měl seznámit už i s jejími třemi dětmi, které má z manželství s Affleckem.

reklama

reklama