Jennifer Lawrence překvapila: Z přítele je zase milenec!

Stará láska opravdu nerezaví! Americká herečka Jennifer Lawrence (22) se dala dohromady se svým staronovým přítelem, kolegou Nicholasem Houltem (23). Co se stalo? Spojila je role!
Chvíli jsou spolu a příště to zase neplatí
Chvíli jsou spolu a příště to zase neplatí
isifa.com

reklama

Jejich dvouletý vztah se rozpadl začátkem letošního roku. Při natáčení filmu X-Man: Days of Future Past, kde herci ztvárnili role Mystique a Beasta to mezi nimi zase začalo jiskřit!

„V dubnu začalo natáčení a oni se k sobě nejdřív chovali jen jako staří přátelé. Pak to nějak dostalo spád a oni spolu zase začali chodit,“ uvedl zdroj blízký oběma hercům časopisu Us Weekly.

Rozchod Jennifer s Nicolasem byl nečekaný. V prosinci, ještě pár dní před rozchodem, totiž herečka pěla na svého přítele ódy v rozhovoru pro prosincové vydání časopisu Elle. „Nicolas je můj nejlepší kamarád a doufám, že on to cítí stejně. S nikým netrávím tolik času jako s ním,“ řekla tenkrát.

Jennifer Lawrence nikdy herectví nestudovala. Začínala v seriálech, pro film ji objevili producenti až později. Průlomovým snímkem její filmové kariéry se stalo drama Zmrznutá kost (2010). Za svůj herecký výkon tehdy Jennifer získala nominace na mnoho filmových cen včetně Oscara a Zlatého glóbu.

-juf-

Hvězda první řady seriálu Cesty domů Pavla Vitázková potkala manžela Dušana v divadle

Láska v práci. Které celebrity neodolaly?

reklama

reklama