Jennifer Lopez a Alex Rodriguez se spolu s dětmi připravují na Vánoce

Za pár týdnů tu máme Vánoce a o tom ví své i americká zpěvačka a herečka Jennifer Lopez (49) a její přítel Alex Rodriguez, se kterým randí více než rok a půl.
Jenifer Lopez s rodinou
Jenifer Lopez s rodinou
instagram/jlo

reklama

Jennifer si spolu s Alexem užívala vánoční pohodu a s jejich dětmi zdobili vánoční strom. Zpěvačka se pochlubila na svém Instagramu, že není nic krásnějšího než trávit čas s celou rodinou. „Není nic lepšího než zdobit vánoční strom s těmi nejbližšími,“ svěřila se Lopez. A s velikostí stromu rozhodně nešetřili! Podle fotek má hlavní vánoční atribut něco kolem dvou metrů a působí velkolepě.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Příspěvek sdílený Jennifer Lopez (@jlo),

Americká hvězda má dvě děti ze třetího manželství se zpěvákem Marcem Anthonym. Porodila dvojčata, holčičku a chlapečka. Jednalo se navíc o její nejdelší manželství, které trvalo téměř deset let. Rozvedla se v roce 2014 a momentálně rok a půl žije s bývalým hráčem baseballu, Alexem Rodriguezem.

Jennifer Lopez slaví 49. narozeniny 6

GALERIE: Slavná zpěvačka Jennifer Lopez slaví 49. narozeniny! Pamatujete si, jak vypadala zamlada?

Bývalý hráč baseballu má z předchozího manželství dvě děti. Takže se nemůžeme divit, že jsou tak početná rodina a mají celkem čtyři děti pod jednou střechou. Možná právě o to je zdobení u stromečku hezčí záležitostí.  

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Příspěvek sdílený Alex Rodriguez (@arod),

Tuto krásku si můžete vybavit ve filmech Krásná pokojská, Selena, Svatby podle Mary, Smím prosit? nebo Příšerná tchýně. Jako zpěvačka vydala celkem 8 alb. Jennifer podniká i ve sféře módy. Navrhuje oblečení pro mladé dívky, trička, džíny, kabáty a podobné pod značkou JLo by Jennifer Lopez. Vytvořila si i vlastní parfém, ze kterého jsou fanynky nadšené.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Příspěvek sdílený Alex Rodriguez (@arod),

reklama

reklama

Něco se chystá. Nová prima+ již brzy!