Jennifer Lopez se bude konečně vdávat! Už počtvrté!

Jennifer neměla na muže nikdy moc štěstí, podle toho skončila i její manželství. Často přezdívaná JLo se bude vdávat již počtvrté! Své ano řekla partnerovi Alexovi Rodriguezovi po dvou letech vztahu. Svou radost si nedokázala nechat jen pro sebe a pochlubila se tak s novinkou na Instagramu, kde světu oznámila, že už brzy bude znovu vdanou paní!
Jennifer Lopez
Jennifer Lopez
instagram.com/jlo/

reklama

Americká herečka, zpěvačka, tanečnice a také návrhářka se pochlubila celému světu, že se bude vdávat. Již dva roky žije s partnerem Alexem Rodriguezem. Zpěvačka má dvojčata z prvního manželství s hercem Marcem Anthonym. Její partner Alex má dvě dcery z předchozího manželství.

Jennifer Lopez
Autor: instagram.com/jlo/ Jennifer Lopez

Dvojice si nyní užívá bez dětí v exotické destinaci. Alex měl vše perfektně naplánované! „Řekla ANO,“ napsal nadšeně na sociální sítě. JLo zas zveřejnila fotku z pláže, na které je detail prstenu, který zdobí její ruku. Budoucí manžel se asi musel plácnout přes kapsu, protože pořídil opravdu obří diamant!

Jenifer Lopez s rodinou

Jennifer Lopez a Alex Rodriguez se spolu s dětmi připravují na Vánoce

Bývalý sportovec pořídil prsten podle odborníků v přepočtu za 23 miliónů korun. Podle všeho má diamant minimálně deset karátů. ‚‚Zářící diamant má hodnotu přibližně 1 milión dolarů,“ svěřila se specialistka na luxusní šperky Lauren McCawley, která hodnotila prsteny například Angelině Jolie, Beyoncé, Amal Clooney nebo Elizabeth Taylor.

Jennifer Lopez
Autor: instagram.com/jlo/ Jennifer Lopez

Zpěvačka na svůj Instagram napsala osm srdíček. Zásnuby na Bahamách ji očividně překvapily. Lopez byla požádána o ruku celkem pětkrát, z toho jedna svatba se nakonec neuskutečnila, a to s hercem Benem Affleckem. Podle umělkyně je pro ni Alex konečně ten pravý.

reklama

reklama

Něco se chystá. Nová prima+ již brzy!