Jennifer Lopez v novém klipu Amor, Amor, Amor

Ke konci týdne osmačtyřicetiletá Jennifer Lopez překvapila své fanoušky a odprezentovala na sítích nový klip ke své písni Amor, Amor, Amor. Track se stal společnou tvorbou zpěvačky a portorického rappera Wisina.
Jennifer Lopez
Jennifer Lopez
instagram/@spletnik_ru

reklama

Popová diva je jako každý smrtelník rok od roku starší. Není to tak dávno, co oslavila své osmačtyřicátiny. Ačkoli věkově ke starší generaci už patří, na jejím těle ani vitalitě to rozhodně znát není a je stále mladice. ,,Je na čase rozdávat lásku," zveřejnila Lopez ukázku z videa na svém Instagramu.

 

Za místo natáčení bylo zvoleno metro, kde se Lopez předvedla hned v několika odvážných modelech. V písni se zpívá o lásce, což může dokazovat jedině úspěšný soukromý život interpretky. Už celých 9 měsíců je zpěvačka ve vztahu se 42letým baseballistou Alexem Rodriguezem. Zamilovaní působí jako dvě hrdličky a potvrzují, že se k sobě perfektně hodí.

Jennifer v novém klipu
Autor: instagram/@spletnik_ru Jennifer v novém klipu

Zpěvačku sice od padesátky dělí už jen dva roky, i přesto působí jako sofistikovaná dáma společnosti i sexy dračice v klipech a na koncertech. Jiné zpěvačky v jejím věku by si mohly vzít příklad. Ani o pracovní nabídky nemá Lopez nouzi. Působí na postu hlavní role v seriálu ,,Shades of Blue" a vydává stále nové hity. Kloubit vše se soukromím se jí úspěšně daří a po třech rozvodech jí všichni přejeme, aby byl konečně tento partner ten pravý.

Nový klip Amor, Amor, Amor
Autor: instagram/@spletnik_ru Nový klip Amor, Amor, Amor

reklama

reklama

Něco se chystá. Nová prima+ již brzy!