Jennifer Lopez: Zajíček ji přestal bavit?

Začalo to velkou láskou, které nikdo nevěřil. Nakonec si vztah Jennifer Lopez (44) se svým mladým tanečníkem Casperem Smartem (26) před médii dokázala obhájit. Nyní to vypadá, že dostal zajíček kopačky.
Jennifer Lopez na slavnost přivedla i své děti Maxe a Emmu
Jennifer Lopez na slavnost přivedla i své děti Maxe a Emmu
isifa.com

reklama

I když to už začalo vypadat, že se pro Jennifer opět rozezvoní kostelní zvony, pravda bude zřejmě jiná. „Jennifer si soukromí hlídá, ale naznačila, že to už mezi ní a Casperem není jako dřív. Nedokáže víc ignorovat to, co jí celou dobu říkala hlava, že její vztah s Casperem není navždy. Nyní to konečně cítí i v srdci,“ prozradil zdroj ze zpěvaččina okolí portálu Radar Online. Podle portálu nechce zpěvačka udělat stejnou chybu jako v minulosti.

Přitom ještě nedávno zpěvačka v rozhovorech na svého miláčka pěla neskutečné ódy. „Sex z Casperem je to nejlepší, co jsem kdy zažila.“ Mladíkovi netrvalo příliš dlouho omotat si kolem prstu nejen zpěvačku, ale i její dvojčata.

JLo se vdala třikrát, poprvé za číšníka Ojani Nou. Její druhý manžel byl známý tanečník Chris Judd, se kterým se seznámila při natáčení videoklipu Love Don't Cost a Thing. Zasnoubená byla i s hercem Benem Affleckem. Třetím vyvoleným, který si Jennifer odvedl k oltáři, byl zpěvák Marc Anthony, s nímž má dvojčata, chlapce jménem Max a holčičku jménem Emma.

Jennifer Lopez je první zpěvačkou a herečkou, která měla v jednom týdnu nejnavštěvovanější film (Svatby podle Mary) a zároveň nejprodávanější album (J.Lo). Parfém Glow by Jennifer Lopez je prvním parfémem na světě, který byl minimálně čtyři měsíce v každé ze zemí, kde byl uveden, nejprodávanější. Stala se první ženou, která byla dva roky po sobě vyhlášena prestižním časopisem FHM nejpřitažlivější ženou světa. Celkem prodala více než 72 milionů kusů svých alb.

-juf-

Jennifer Lopez - klip

VIDEO: Jak se natáčel nový klip Jennifer Lopez

Jennifer Lopez, foto: Sony music

Jennifer Lopez roztančí na konci října Prahu

Láďa Křížek však jiskru v oku nikterak neztratil

Ex-idol Láďa Křížek. Rocker se bojí o maminku

Čí je to dekolt?

Hádanka ze světa slavných: Čí jsou tyhle bradavky?reklama

reklama