Jessica Alba: Aby měla perfektní postavu, spala v korzetu!

Ač má dvě dcery, přesto patří jedenatřicetiletá hvězda Jessica Alba k nejkrásnějším herečkám Hollywoodu. Mnozí žasnou nad jejím dokonalým tělem, které nedávno předvedla při focení pro módní časopis.
Jessica Alba má krásné sexy tělo
Jessica Alba má krásné sexy tělo
isifa.com

reklama

Sama krásná Jessica odhalila, v čem se skrývá tajemství její štíhlosti. „Vděčím za to svému osobnímu trenérovi, makrobiotické stravě a korzetu,“ přiznala Alba v jednom magazínu. "Měla jsem na sobě korzet, a to po celý den i noc po dobu tří měsíců. Byla jsem zpocená a moc mě to štvalo. Přiznám se, že toto tvarování postavy bylo brutální, ale stálo to za to,“ odtajnila.

V rozhovoru přiznala, že není problém skloubit herectví, podnikání, mateřství a psaní. V uplynulých pěti letech Jessica otevřela síť obchodů, v nichž prodává ekologické výrobky. Napsala knihu „Čestný život“, která je podle žebříčku New York Times třetím největším bestsellerem roku. A mimo jiné se stihla vdát za podnikatele Cashe Warrena, kterému porodila dvě krásné dcery a natočila i několik hollywoodských filmů.

"Právě jsem dokončila nejlepší film, co jsem kdy dělala," řekla o pokračování snímku Sin City: A Dame to Kill For, kde ztvárňuje Nancy Callahan. "Nancy je opak toho, co dělám doma,“ říká herečka.

-juf-

 

reklama

reklama