Jessica Alba se střetla s nafoukanou nulou Kylie Jenner: Co o šokujícím napadení její ochrankou řekla?

Tak tohle je fakt gól. Představte si situaci, kdy dva bodyguardi silou odstrčí z cesty hollywoodskou star, aby mohla projít hollywoodská nicka. No a součástí téhle komické scénky se stala herečka Jessica Alba. Ta ale není zvyklá být na straně těch odstrkovaných, tak je z toho holka v šoku ještě teď.
Nicka Kylie Jenner se dobře zviditelnila na slavné Jessice Albě.
Nicka Kylie Jenner se dobře zviditelnila na slavné Jessice Albě.
archiv a koláž iTopStar.cz

reklama

Představte si, jak Jessica vychází ze zahájení módní přehlídky na New York Fashion Week, samozřejmě bez bodyguardů. Před vchodem se na chvíli zastaví, aby pozdravila známého, a v tom se rozrazí dveře a herečku hrubě strčí nejprve jeden a následně druhý bodyguard. A proč? Protože prochází Kylie Jenner! "Byla jsem v šoku, normálně do mě strčili. Nejdříve jeden, a pak i ten druhý," popisuje Jessica incident a pokračuje: "Vůbec jsem nevěděla, co se děje, možná že hoří a někdo rychle opouští budovu. V tu chvíli jsem byla v šoku, nechápala jsem, co se děje." Omluvy se prý od nikoho nedočkala.

Ariana Grande (Profilová fotografie)

Video: Podívejte se, jak Ariana Grande sesadila z trůnu popovou princeznu Britney Spears

Jooo, vy nevíte, kdo je Kylie Jenner? No tak to je jedna z mladších nevlastních sester Kim Kardashian. Pořád nic? Nejslavnější z rodiny, která vydělává na tom, že kamery pouští nejen do obýváku, ale třeba i mezi stehna při porodu. Zadek velikosti přistávací ranveje pro největší letadlo světa, botoxem opícháná, šíleně zmalovaná, manžel Kayne West. Už víte, co?! No a můžeme se divit, že to byl pro Jessicu „zážitek“, o kterém mluví ještě týden po?

 

Jessica Alba má ráda čerstvé ryby a mořské plody

Jessica Alba obráží smradlavé rybí trhy!

Selena nad kamarádkou Kendall zlomila hůl kvůli Nicku Jonasovi.

URAŽENÁ Selena Gomez ZUŘÍ: Nejlepší kamarádka si užívá SEX s jejími chlapy! KOHO měla naposled?

Bujné vnady Kate Upton zase vzbudily pozdvižení.

VIDEO: Kate Upton natřásá své famózní melouny! Z bizarních šatiček se draly ven o 106 až...

reklama

reklama