Ještě jí není ani třicet a už vládne půlce světa: Taylor Swift je nejvlivnější umělkyní v oblasti hudby

Je jí teprve pětadvacet let, ale vlivu má daleko víc, než na co byste se vy zmohli za celý život. A teď, když se dokonce nejen pracovně, ale i soukromě spojila s Calvinem Harrisem, i Beyoncé a Jay-Z musí předat štafetu nejvlivnějšímu uměleckému páru.
Je celkem zajímavé, že Taylor má sice astronomický úspěch za mořem, ale v Evropě zase tak slavná není.
Je celkem zajímavé, že Taylor má sice astronomický úspěch za mořem, ale v Evropě zase tak slavná není.
profimedia.cz

reklama

Určitě znáte nejslavnější pár na světě, to je teď asi Kim Kardashian a Kanye West, nejvlivnější pár v politice, tedy manžele Clintonovy, pak taky nejmódnější pár a tím je rovnou celá rodina, tedy Beckhamovi, a v umělecké branži to bývalo manželské duo Beyoncé a Jay-Z.

Jenže všechno jednou končí a štafetu nyní převzali dva mladíčci, kteří ani nejsou manželé, chodit začali spolu teprve nedávno a jednomu z nich není ani třicet let.

Taylor Swift a Calvin Harris... Nový pár

Nový hvězdný pár: První společné fotografie Taylor Swift a Calvina Harrise!

Taylor Swift (25), americká zpěvačka, a Calvin Harris (31), britský DJ a producent, vyletěli jako pár raketově nahoru a jejich spojení nejen v pracovní oblasti jim dost zvedá obrazné akcie.

Podle odborníků jsou nejvlivnějším párem v oblasti hudby a navíc se jejich společné působení pomalu přenáší i do Evropy, kde Taylor zase tak slavná nebyla, zpěvačka tak brzy ovládne oba kontinenty a to se stává málokdy.

Tady vidíte, že ten pravý pro každou z nás opravdu někde existuje.

reklama

reklama

Něco se chystá. Nová prima+ již brzy!