Jí vůbec někdy? Dcera Cindy Crawford se ztrácí před očíma!

Slavná topmodelka minulého století Cindy Crawford (51) je známá svou přirozenou krásou, která má daleko do vyhublých trendů dnešní doby. Z posledních snímků se ale zdá, že její dcera Kaia Gerber (16) nejde úplně v maminčiných stopách. Začínající modelka je hubená na kost!
Kaia Gerber
Kaia Gerber
instagram/KaiaGerber

reklama

Jak dcera Kaia, tak i starší syn Presley (18) se věnují modelingu. Ale zatímco Presley sportuje a jí, na co přijde, mladší ze sourozenců se ztrácí před očíma. Kaia je bezepsporu krásná po mamince, ale v posledních dnech se zdá, že to s držením linie přehnala.

Zahraniční média se obávají, že za pohublou postavou stojí přehršel práce, která se teď na mladou modelku valí ze všech stran. A tak se dost možná Kaia zapomíná najíst.

Kaia Gerber
Autor: instagram/KaiaGerber Kaia Gerber

Propadlé tváře, kruhy pod očima. To dokazuje, že by mladá workoholička měla zpomalit tempo. A není to tak dávno, co své obavy nepřímo potvrdila i sama Cindy Crawford. „Jedinou starost, kterou mám, i když to není přímo problém, se týká toho, že já ve světě modelingu dosáhla na vrchol. Pokud se jí to nepovede, bude to pro ni velký tlak,“ strachovala se modelka v časopise Vogue Australia. „Pokud máte úspěšného rodiče a děláte stejné zaměstnání, ale nejste v něm úspěšní, tak co potom?“ dodala.

Kaia a Cindy
Autor: instagram/KaiaGerber Kaia a Cindy

Budeme věřit, že mladá Kaia zmírní své tempo a za chvíli bude zase vypadat k světu. 

reklama

reklama