Jim Carrey a jeho dlouhé roky v depresích

Kdo by to byl řekl, že věčně zábavný lamač ženských srdcí nepřekypuje humorem stále. V soukromém životě vlastně vůbec. Pětapadesátiletý komik a hollywoodský herec Jim Carrey v jednom z rozhovorů přiznal, že dlouhé roky trpěl těžkými depresemi. Ty však zdolal a dnes se cítí jako znovuzrozený.
23. 11. 2017 TOP STAR: JIM CARREY CELÉ ROKY BOJOVAL S DEPRESEMI!
23. 11. 2017 TOP STAR: JIM CARREY CELÉ ROKY BOJOVAL S DEPRESEMI!

Podle svých slov se s psychickými problémy vyrovnával velmi dlouho a celé to období bylo velmi trýznivé: „Teď už deprese, které jsem míval dlouhé roky, nemám. Můžu se v klidu dívat na déšť. Už chápu, že pršet přestane a já se v tom neutopím.“ V dokumentárním snímku Jim & Andy: The Great Beyond, jehož premiéra proběhla v září letošního roku, se herec přiznal, že někdy se cítí šťastný, ale mohlo by to být i lepší. „To, co se momentálně děje v mém životě, je opravdu skvělé, ale pořád se tam objevují ta negativa. Někteří lidé se v průběhu posledních let dostali do mého srdce a života, aby si ukradli kus té mé duše. Ale duše není něco, co si mohou brát,“ vyjádřil se herec.

 

Hello #tbt #throwback #jimcarrey

Příspěvek sdílený Jim Carrey (@jimcarrey__),

Připomeňme, že před dvěma lety přišel Jim Carrey o svou přítelkyni Cathrionu Whiteovou. Ta spáchala sebevraždu, když ji Carrey oznámil, že se s ní rozchází. Její rodina obvinila herce, že v tragické smrti mladičké herečky hrál důležitou roli- a to nejen rozchodem, ale údajně i úmyslným nakažením pohlavními chorobami a přimícháním neznámých prášků do pití. Světoznámá hvězda zareagovala velmi ostře, že z něj prý chce rodina Whiteových jen vymámit peníze a obvinění jsou zcela nepodložená. 

 

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama