Jiří Korn: Plazí se po zemi v podivném kostýmu. Má to zapotřebí?

Zpěvák Jiří Korn (64) dostal v připravovaném muzikálu Mauglí roli pantera Baghíry a na svou zvířecí roli se velmi těšil. Teď ale zjišťuje, že to obnáší plazení po čtyřech a extravagantní kostým i líčení. Má to zapotřebí?
Jiří Korn jako černý panter Baghíra
Jiří Korn jako černý panter Baghíra
Jiří Janoušek

reklama

Korn získal jednu z hlavních rolí v novém projektu Ondřeje Soukupa (hudba) a Gabriely Osvaldové (texty písní) a na jevišti předvádí na svůj věk skutečně zajímavé akrobatické kousky.

Ještě, že je dlouhá léta v perfektní kondici. Při vší úctě ke krásné hudbě i zajímavým textům totiž bohužel zatím pokulhává choreografie a působení Jiřího Korna na jevišti přítomný nestranný divák v zákulisí přirovnal trefně k „travesti show pro starší a pokročilé“.

„S rolí pantera jsem se sžil dobře. Je to chytrá a nebezpečná šelma, s kterou se snažím ztotožnit,“ řekl nám zpěvák. Bohužel kostým mu v tom nepomáhá. Masky jsou pojaty umělecky natolik, že některá zvířata připomínají až při použití veškeré dávky představivosti.

Byl dosažen limit pro přehrávání

Litujeme, ale na vašem účtu je přehráváno příliš mnoho videí zároveň. Pokud chcete pokračovat v přehrávání na tomto zařízení, prosím, ukončete přehrávání na jiných zařízeních. Více o limitech přehrávání videí na účtech s předplatným najdete na adrese https://ipri.ma/faqbr

Jiří Korn se mění v pomalou šelmu

V úvodní scéně, kde se Mauglí seznamuje s vlčí smečkou, zpívá Korn o strachu a z jeho vystoupení skutečně jde mráz po zádech. Naštěstí taneční choreografii zachraňují skvělí mladí tanečníci, kterým naštěstí kostýmy sednou a vypadají v nich na rozdíl od zmalovaného Korna sexy.

„Chtěli jsme ukázat, jak nádherná a pestrá je džungle,“ řekl jeden z režisérů Martin Kukučka. A stejně takový prý bude i muzikál Mauglí.

Mohlo by vás zajímat:

Tak takovou sestavu uvidíte v muzikálu Lucie

O čem bude muzikál Lucie? Korn jako Varhol, obří talíř a zajíc!

Lucie Šoralová bude hrát vlčici

Korn, Šoralová, Tesařík – to jsou ale zvířata!

Jiří Korn bude hrát pantera Baghíru

Estét Korn si nechává narůst srst!

reklama

reklama

Něco se chystá. Nová prima+ již brzy!