Jiří Langmajer otevřeně: Poprvé promluvil o vztahu s Adélou Gondíkovou

Usmívá se častěji než dřív. Říká, že je to novinka a na rovinu dodává: "Léta jsem se choval jako debil." Herec Jiří Langmajer v rozhovoru pro Magazín MF Dnes mluvil o své minulosti i přítomnosti. Žije s moderátorkou Adélou Gondíkovou a dál už to nemíní tajit.
Jiří Langmajer a Adéla Gondíková se poprvé objevili na veřejnosti spolu.
Jiří Langmajer a Adéla Gondíková se poprvé objevili na veřejnosti spolu.
Jiří Janoušek

reklama

Jiří Langmajer v interwiew s Janem Malindou mimo jiné mluvil o tom, že změnil přístup k práci: "Hrozně jsem se prožíval, všechno jsem bral vážně, pořád jsem se hádal, jak má co vypadat. Málokdo se mnou chtěl pracovat, protože jsem byl protivnej. Zaplať pánbůh tohle mě už pustilo," podotkl a dodal, že sice nemá problém si to přiznat, ale... "Horší je, že jsem si spoustu fajn lidí znepřátelil. Neúmyslně. Jednak jsem moc žral práci, jednak jsem myslel, že když ta práce má výsledky, omluví se to, jak se člověk chová."

Nejnovější film Všiváci, ve kterém hraje Jiří Langmajer neurochirurga například vedle Ondřeje Vetchého, natáčel před dvěma lety v složité osobní krizi. "Díky tomu bídnému stavu, v jakém jsem se nacházel, vznikla spousta autentických situací, které bych normálně těžko zahrál." (Pozn. redakce: Film je skvělý!) Teď, zdá se, nabral soukromý život Jiřího Langmajera definitivně nový směr. "Nejsem rozvedený, ale odešel jsem od rodiny a žiju s Adélou. Moje žena, které si jinak vážím, to ví, moje dcery to vědí. Nemám co k tomu říct víc. Je to těžké."

Mohlo by vás zajímat:

Poprvé spolu ve společnosti! A jsou jak dvě hrdličky...

Jiří Langmajer poprvé ruku v ruce s Adélou Gondíkovou na veřejnosti

Jiří Langmajer se již na novou pracovní nabídku těší

Chýlková a Langmajer. Co spolu tihle dva mají?

Video VIP zprávy: Bratr Jiřího Langmajera se stal profesionálním závodníkem

Bratr Jiřího Langmajera si našel nebezpečnou zábavureklama

reklama

Něco se chystá. Nová prima+ již brzy!