Jiřina Bohdalová (87) měla ošklivý úraz! Ruší svá vystoupení!

Oblíbená česká herečka Jiřina Bohdalová skončila s pohmožděným kotníkem. Kvůli úrazu musela zrušit plánovaná vystoupení.
Jiřina Bohdalová
Jiřina Bohdalová
Facebook/Jiřina-Bohdalová

reklama

O této události informovalo Divadlo Na Jezerce na svých sociálních sítích. „V sobotu 8. 12. se z důvodu úrazu Jiřiny Bohdalové ruší inscenace GENERÁLKA. Paní Bohdalová si zranila kotník.“ Fanoušci jí přejí na sociálních sítích hodně zdraví a snad se brzy vrátí zpět na jeviště. Kdy se ale herečka objeví opět v divadle, není zatím jasné.

Jiřina Bohdalová
Autor: Facebook/kulturaceskalipa Jiřina Bohdalová

„O zdravotním stavu paní Bohdalové vás v souvislosti s dalšími prosincovými termíny představení Paní Plukovníková a Generálka budeme včas informovat,“ dodává Divadlo Na Jezerce.

Jiřina Bohdalová

Tak tohle Bohdalová nečekala! Na křtu knihy ji zostudili

Jiřina Bohdalová má na úrazy smůlu. Podle informací deníku eXtra.cz se herečka před půl rokem zranila pádem ze schodů a následně musela být hospitalizována. Po propuštění byla několik týdnů v domácí péči. Teď se jedná sice „jen“ o pohmožděný kotník, ale dokáže dost potrápit, a tak se herečka rozhodla některá svá vystoupení zrušit. Přejeme hodně zdraví a brzký návrat na pódium!

reklama

reklama

Něco se chystá. Nová prima+ již brzy!