Jitka Asterová nás pozvala na návštěvu. Podívejte se, jak a kde bydlí

Čas od času si nás někdo pustí víc k tělu. Abychom byli přesní, pustí si nás domů a my to tam "prošmejdíme." A proč také ne, je to přeci jedinečná příležitost JAK BÝT HVĚZDÁM BLÍŽ. O to nám jde, přinášet vám více z jejich soukromého života. Dnes nám otevřela dveře do svého soukromí Jitka Asterová
Jitka Asterová se nám pochlubila svým krásným bytem
Jitka Asterová se nám pochlubila svým krásným bytem
Jiří Janoušek

reklama

Tak prosím, vstupte s námi do jejího království!

Jitka bydlí v domě své maminky. Je to krásný dům v centru Prahy, nedaleko Václavského náměstí. Kromě ní bydlí v domě i další členové její rodiny.

Ona má pro sebe prostorný byt 3+1, ve kterém bydlí společně se svým synem Adamem. Dcera Anna Linhartová už vylétla z hnízda a bydlí sama. Společnost dělá herečce hlavně kocour Leonardo, který je jejím miláčkem. Šatník má plný originálních kousku od módní návrhářky Tatiany Kovaříkové. Nechybí ani červené šaty, kvůli kterým se Jitka zhruba před rokem rozhodla zhubnout. Vsadila se totiž s Táňou, že se do šatů zapne a podařilo se. Nyní šaty velikost 36 v pohodě oblékne.

Jitka nemá s pohybem a zdravou životosprávou žádný problém, jako dítě se věnovala gymnastice a také krasobruslení. Nyní se věnuje józe a preferuje vegetariánkou stravu. Velice ráda se vzdělává, učí se jazyky u Pavla Skřivánka. Je to zodpovědná žačka :-)

Ale dost už řečí, pojďte se podívat, jak má Jitka zařízenou domáctnost...

Další bydlení celebrit:

Srdcem domova Evy Pilarové jsou kachlová kamna

Jak bydlí hvězdy: Eva Pilarová vyznává stylové bydlení s nostalgií

Dara Rolins a Rytmus mají nové hnízdečko lásky a jsou na něj patřičně pyšní!

Darina Rolins ztratila trpělivost! Co vzkázala lidem, kteří neustále kritizují jejich nový dům?

Dům má čtyři ložnice a šest koupelen

Tom Cruise má novou misi: Prodat svůj milovaný dům za 1,3 miliardy korun

reklama

reklama