Johnny Depp musel zaplatit bodyguardům tučné odškodnění: „Nejednal s námi férově,“ tvrdí ochranka

Hvězda ze série filmů Piráti z Karibiku teď řešila velký problém, který si chtěla nechat jen pro sebe. Bývalá ochranka Johnnyho Deppa herce zažalovala kvůli nezaplaceným výplatám a nekonečným přesčasům včetně nezákonných obchodních praktik. Žaloba byla podána zejména kvůli údajným trestným činům.
Johnny Depp
Johnny Depp
twitter.com/deppsvideos

reklama

Podle soudních dokumentů získaných společností E! News Johnny Depp nabídl bývalé ochrance dostatečné vyrovnání, které celou situaci vyřešilo, tudíž všechna budoucí soudní slyšení byla zrušena.

Johnny Depp
Autor: twitter.com/ThePlaylist Johnny Depp

V květnu roku 2018 podali bývalí bodyguardi Eugene Arreola a Miguel Sanchez žalobu proti Johnnymu za různé údajné trestné činy, včetně nezaplacených mezd, přesčasů, neoprávněného ukončení pracovní smlouvy a nezákonných obchodních praktik. Často podle jejich slov museli dělat i práci, která jim nenáležela.

Johnny Depp a Letitia Frye

Johnny Depp se líbal s tajemnou blondýnkou! „Jsme jen přátelé,“ vysvětluje.

„Často jsme museli vyzvedávat jeho děti. Připadali jsme si jako šoféři, kteří za to nedostali ani zaplaceno,“ tvrdí ochranka. Osobní strážci museli pravděpodobně dostat velké odškodnění, tudíž se celá kauza konečně uzavírá. Přes hercův soudní spor to jeho pověst nepoškodilo. Loni v říjnu podepsal umělec smlouvu s producentem Andreou Iervolinem. Hollywoodská hvězda se nyní připravuje na svou roli ve filmu Čekání na barbary, což bude filmová adaptace stejnojmenné knihy z roku 1980.

Johnny Depp
Autor: twitter.com/deppsvideos Johnny Depp

Pokud jde o Deppův romantický život, pětapadesátiletý herec byl nedávno vyfotografován, jak se políbil s Letitiou Frye. Nakonec se ukázalo, že se jedná pouze o propagaci charity, i když trošku zvláštním způsobem. „Jsme jen přátelé, kteří vybírají peníze na charitativní akci Alice Cooper, nic víc v tom není,“ řekla Letitia Frye na sociální síti.

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Příspěvek sdílený Letitia Frye (@letitia_frye),

reklama

reklama

Něco se chystá. Nová prima+ již brzy!