Johnny Depp musí prchnout z Austrálie. Chtějí mu tam zabít psy!

Herec Johnny Depp (51) za porušení zákona možná zaplatí velmi tvrdě. Smrtí svých milovaných psů! Co kapitán Jack Sparrow provedl?
Johnny Depp
Johnny Depp

reklama

Herec se dostal do křížku z autralským zákonem, když vyšlo najevo, že předtím, než přistál svým soukromým letadlem na australskou půdu, nenahlásil celníkům svoje dva milované jorkšíry Booa a Pistola. Pokud tak psi okamžitě neopustí zemi, hrozí jim smrt! Jenže otázkou zůstává, jestli je pustí zpátky do USA.

Johnny Depp se svým psem. Foto:

Johnny Depp v Austrálii natáčel pokračování Pirátů z Karibiku a už jednou se musel kvůli poraněné ruce vrátit domů do Kalifornie. Teď k tomu ale dostal zvláštní příkaz. Jeho pejsci Boo a Pistol totiž před návštěvou Austrálie neprošli povinnou kontrolou biologické bezpečnosti a nedostali od úřadů povolení k pobytu. Depp tak bude muset i se svými čtyřnohými miláčky Austrálii okamžitě opusit, pokud nechce, aby za jeho nezodpovědnost zaplatili životem. „Nemůžeme nechat porušovat zákony ani filmové hvězdy, i kdyby to byli ti nejvíc sexy herci světa," uvedly úřady.

Johnny Depp - Obrázek 1 Foto:

Celá situace se vyhrotila navíc tím, že ani v USA si teď nejsou jistí, jestli přijmou psy zpět na americké půdě. Pokud prý Depp porušuje zákony v jiné zemi, co když je bude porušovat i v Americe?

Herec se tak dostal do prekérní situace. Buď se vzdá svých chlupatých miláčků, kteří by byli v Austrálii s jistotou utraceni, nebo si bude muset sypat popel na hlavu a prosit USA, aby je nechala vrátit se domů.

reklama

reklama