Josefína, Alfréd a Jenovéfa. Tomáš Klus je potřetí otcem

Zpěvák Tomáš Klus s manželkou Tamarou se rozrostli o dalšího člena rodiny. K dceři Josefíně a synovi Alfrédovi se připojila Jenovéfa. Zpěvák se o radostnou novinu podělil se svými fanoušky na sociálních sítích.
Tomáš a Tamara Klusovi mají třetí dítě, dceru Jenovéfu.
Tomáš a Tamara Klusovi mají třetí dítě, dceru Jenovéfu.
archiv Tomáše Kluse / Instagram

reklama

Tomáš Klus je mistr slova, což ostatně dokládají jak jeho písně, tak jeho vyjádření v médiích. Když ale oznamoval novinu o narození třetího potomka, omezil se na dvě srdíčka a všeříkající popisek: „Jenovéfa Klusová“.

Zpěvák už dřív prozradil, že se na porod nesmírně těší a přizpůsobuje mu veškeré aktivity, neboť s manželkou chtěl být na porodním sále. „Já mám rodinné léto, čekám to dítě, teda já ne, moje žena, ale já chci být doma, takže to eliminuju tím, že mám jeden, maximálně dva koncerty za týden. Jsem nervózní, jsem nesvůj,“ uvedl Tomáš doslova pár hodin před porodem.

Jenovéfa Klusová objektivem jejího otce Tomáše Kluse.
Autor: archiv Tomáše Kluse / Instagram Jenovéfa Klusová objektivem jejího otce Tomáše Kluse.

Dcera Jenovéfa, které dost možná budou doma říkat „Jena“, „Jeny“ nebo „Jenůvka“, je tak třetím dítětem manželů Klusových. Podobně jako u dvou předchozích sáhli po netradičním jménu. Jenovéfa symbolizuje patronku Paříže, matku rodu a ploditelku života.

Tomáš a Tamara Klusovi jsou dlouhodobě zamilovaní až po uši a jejich vztah je ryze romantický. První dcera Josefína přišla na svět před čtyřmi lety, syn Alfréd pak loni. 

reklama

reklama