Josefína Rašilovová: Rozvod rodičů bude zkouška dospělosti

Je z ní krásná dvacetiletá slečna, která právě dokončila pod vedením režiséra Petra Nikolajeva svůj další film. Vzhledem k tomu, že se provalil chystaný rozvod rodičů, čeká Josefínu zájem médií.
Josefína Rašilovová vyrostla do krásy
Josefína Rašilovová vyrostla do krásy
isifa.com

reklama

Zatím náročnou situaci zvládá moc dobře. Na projekci snímku Na druhý pohled se sice usmívala velmi plaše, ale zhostila se jí s přehledem. Pomohl jí i kolega Jan Fanta.

Josefína žije na Vysočině, jezdí na koni a lásce ke zvířatům patří i její vyznání, které zveřejnila na sociální síti: "Pokaždý, když sednu na některého z našich koní, napadne mě ´to je on, kůň mého srdce a mojí duše´... Když se dívám, jak večer všichni svorně přijdou na večeři, každý si zajde do svého boxu (občas to někdo nedodrží co kdyby u souseda bylo něco lepšího), vrtaj se v seně, nechaj si bez díků servírovat večeři a pak mě ještě častujou různejma úšklebkama... je mi hrozně dobře a cítím se být doma se svou rodinou... rodinou, která je pořád tam, kde ji potřebuju, a neopustí mě, dokud neopustím já ji."

Josefína Rašilová s Janem Fantou Foto: isifa.com

Josefína Rašilovová s Janem Fantou. Foto: isifa.com

Saša Rašilov podle našich informací není vůbec nadšený, že téma rozvodu padlo. Prohlásil, že už k němu nic neřekne, zmínil ho pod tlakem. Podrobnosti připravují dnes večer VIP Zprávy. Sledujte na pět minut osm na Primě.

Saša Rašilov s Vandou Hybnerovou. Jejich manželství končí

Konec manželství. Rozvod jako vysvobození?

 

Mohlo by vás zajímat:

Hádanka Simona Krainová

Najděte 7 rozdílů. Jak jste rychlí?

Video VIP zprávy: Víte, že se remake trháku Angelika natáčelo v Čechách?

„Nová“ Angelika se natáčela hlavně v Čechách

Eva Samková s uklízečkou v Soči

Zlatá Eva Samková: Dala medaili uklízečce?

reklama

reklama