Josh Hartnett - prošel si peklem kvůli natáčení nového filmu

Představte si, že se ztratíte v horách, nemáte žádné jídlo, vodu, samozřejmě vám nefunguje ani mobil, mrznete. Do takové situace se kvůli natáčení nového dramatu musel vžít hollywoodský krasavec Josh Hartnett.
15. 10. 2017 TOP STAR: ZIMOUŘIVÁ MUKA SI KVŮLI NATÁČENÍ NOVÉHO DRAMA, PROŽIL HOLLYWOODSKÝ KRASAVEC JOSH HARTNETT
15. 10. 2017 TOP STAR: ZIMOUŘIVÁ MUKA SI KVŮLI NATÁČENÍ NOVÉHO DRAMA, PROŽIL HOLLYWOODSKÝ KRASAVEC JOSH HARTNETT

reklama

Joshe Hartnetta známe spíš jako toho slaďouše z romantických filmů. Teď se však chopil nové výzvy. Ve snímku 6 Below: Miracle on the Mountain, podle skutečného příběhu bývalého olympionika Erica Lemarqua, totiž svede boj o holý život.

„Eric se vydal na další ze svých výletů do hor v Severní Kalifornii. Jenže se ztratil v bouři a uvíznul tam na osm dní. Aby přežil musel sníst kus své vlastní nohy a nakonec přišel i o tu druhou. Předtím se profesionálně věnoval hokeji, snowboardu, surfingu. Ale i po tom, co prožil, se k těmto sportům vrátil. To je v mých očích něco neuvěřitelného.“skládá poklanu Harnett Ericovi Lemarquovi, které ve filmu hraje. 

Práce v nehostinných podmínkách byla pro Joshe výzvou a došlo i na několik zranění. „Naštěstí se nejednalo o nic vážného. I když v určitém okamžiku jsem měl trochu omrzliny. Museli jsme zastavit natáčení, abychom se ujistili, že jsou moje nohy v pořádku.“ říká herec.

Vypadá to však, že zatnout zuby se Joshovi nakonec vyplatilo. Jeho výkon si totiž pochvaluje i hrdina, který si před třinácti lety tímto ledovým peklem opravdu prošel. „Josh se na roli poctivě připravoval. Trénoval v ledově studené vodě. Musel ztratit okolo devíti kilogramů takže zredukoval jídelníček na nějakých 500 kalorií za den. Učil se bruslit, na snowboardu. Jsem poctěn, že mě hraje právě on.“

Sečteno a podtrženo, zkrátka nás čeká napínavé drama o obrovské vůli přežít.

reklama

reklama

Něco se chystá. Nová prima+ již brzy!