Jsem tak hrdý, že Charles doprovázel Meghan uličkou, říká Harry, když s Williamem dávají upřímný rozhovor o jejich vztahu s otcem

Když už bylo všem jasné, že Maghanin otec Thomas Markle nedorazí na její velký den, vzal to Harry do svých rukou.
Princ Charles
Princ Charles
Twitter/MazenZbib

reklama

Princové Harry a William si svého otce nesmírně váží. Harry se v nedávném rozhovoru svěřil, jak se jejich otec zachoval, když zjistil, že Meghanin otec nebude přítomen na královské svatbě. "Je to náš otec, takže je samozřejmé, že tu bude pro nás," řekl Harry. 

Meghan Markle a princ Harry
Autor: Twitter/thecelebdiary2 Meghan Markle a princ Harry

Princ Harry řekl, že jeho otec Charles neváhal ani minutu a otce vévodkyně ze Sussexu rád zastoupil, když v květnu zrušil svou účast na svatbě.

Thomas Markle se rozhodl, že na událost roku nedorazí poté, co byl ponižujícím způsobem vyfotografován paparazzi v momentě, kdy mu byly brány míry pro oblek na svatbu.

Otec Meghan: Thomas Markle
Autor: Twitter/princessnpearls Otec Meghan: Thomas Markle

Když se ukázalo, že Meghan by šla uličkou sama, Harry se šel zeptat svého otce.

"Myslím, že moc dobře věděl, s jakou prosbou za ním jdu. Když jsem ho požádal, aby vedl mou snoubenku k oltáři, okamžitě řekl - ano, samozřejmě, jsem tu pro vás a udělám cokoliv, co Meghan potřebuje!," vyprávěl Harry v dokumentu natočeném na počest 70. narozenin prince Charlese. 

Thomas Markle

Otec vévodkyně Meghan Markle poprvé od svatby poskytl rozhovor

Princ Harry řekl o jeho otci, že neváhal ani chvíli, aby doprovodil Meghan, když se z této situace vykroutil její otec.

Princ Charles s Meghan Markle
Autor: Twitter/RoyallyPetite Princ Charles s Meghan Markle

Milióny diváků sledovalo, jak se princ Harry obrátil ke svému otci a řekl: "Děkuji tati", za to, že Charles doprovodil Meghan uličkou v kapli svatého Jiří v Londýně.

Meghan Markle
Autor: Twitter/RightNowNews_us Meghan Markle

"Pro něho je to fantastická příležitost, jak ukázat, že je naší podporou, a vy víte, že je to váš otec, takže tu samozřejmě bude vždy pro nás. Byl jsem velmi vděčný, že to udělal," dodal Harry. 

Charlesova manželka, vévodkyně z Cornwallu, řekla: "Bylo to velmi dojemné. Sledovala jsem to pár dní na to i v televizi a myslím, že to bylo krásné gesto. "

reklama

reklama

Něco se chystá. Nová prima+ již brzy!