Jsem transsexuálka, přistěhovalec i lesba, řekla Alyssa Milano, která už má škatulkování dost

Herečka a liberální aktivistka Alyssa Milano vzbudila rozruch svým příspěvkem na Twitteru, kde se označila za přistěhovalce, transsexuálku i lesbu. Někteří se jejímu statusu vysmívají, podle herečky však jde o silné poselství.
Alyssa Milano
Alyssa Milano
Facebook/Alyssa Milano
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Všechno to začalo nevinnou otázkou jedné z fanynek, zda je populární americká herečka transsexuálka. „Jsem transsexuálka. Jsem barevná, jsem lesba a postižená. Jsem tohle všechno a ty také, Kirk. Neměj strach z toho, co neznáš a čemu nerozumíš. Nikdo ti nechce ublížit. Každý hledá své štěstí,“ odpověděla herečka.

 

 

A najednou se strhla lavina. Komentáře, které Alyssinu odpověď parodují a zesměšňují, na sebe nenechaly dlouho čekat. „Jsem jablko. Jsem křeslo. Jsem planeta Jupiter. Jsem všechno. Blouzním a potřebuji meditaci,“ zní například jeden z komentářů.

 

 

Herečka se k celému tématu posléze ještě jednou vyjádřila. „Jsem ráda, že příspěvek vyvolal takovou pozornost. A je mi líto, jestli někoho urazil, ale má slova byla myšlena s nadhledem,“ napsala.

 

Alyssa Milano je velkou aktivistkou v různých směrech, ať už v pomoci lidem nakaženým AIDS, tak ve vegetariánství, či hnutí MeToo. Herečka je také velkou odpůrkyní prezidenta Donalda Trumpa, kvůli jeho přistěhovalecké politice.

Reklama
Reklama