Jste cynici? Tyhle filmy vás přimějí uvěřit ve skutečnou lásku

Můžeme celý život spekulovat o tom, co to znamená skutečná láska. Její existenci ale popřít nelze. A pokud někdo na věčnou lásku nevěří, ať se podívá na některý z těchto filmů. I oko největšího cynika po shlédnutí těchto snímků zvlhne. Pojďme na to!
Romantické filmy
Romantické filmy
instagram/@cosmo_ru

reklama

Co s láskou (2014)

První láska je vždy ta nejzářnější a nejvíce zapamatovatelná. Většinou je považována za dětskou a mimoletnou, ovšem právě ona je tou skutečnou láskou, po které touží většina dívek. Amanda a Dawson se zamilovali jeden do druhého ještě ve škole. Byli šťastni a chtěli po boku toho druhého strávit celý život. Dívčini rodiče byli ale proti tomuto svazku vysazeni a právě kvůli nim se cesty dvojice rozešly a každý si začal žít ten svůj život. Dvojice se znovu setkala po 21 letech na pohřbu jejich společného přítele. A i když city jednoho z dvojice téměř vyhasly, ten druhý zůstal po dlouhá léta své dětské lásce věrný. 

Lepší teď než nikdy (2014)

Stárnoucí vdovec a sebestředný egoista vyvolává nenávist v každém, kdo ho zná. A je to zcela oprávněné. Kvůli dosažení svých cílů je schopen udělat cokoli. Hotový s téměř všemi povinnostmi, které má, je hlavní hrdina připraven odejít do důchodu. Zbývá mu jen prodat rodinný dům a přestěhovat se do nového bytečku, kde už v myšlenkách sedí na pohovce se sklenicí martini. Náhle se ale na prahu jeho domu zjevuje údajný syn, se kterým nebyl hrdina v kontaktu dlouhá léta a ani mu to nechybělo. A syn dokonce nepřijel sám, nýbrž se svou devítiletou dcerkou. A právě tato holčička kardinálně mění život starého bručouna.

Milenci v čase (2015)

Krasavec s pronikavým pohledem Josh Hartnett se představuje ve filmu hned ve dvou podobách. V podobě archeologa-podvodníka a v roli oficíra britské armády roku 1778. Jakmile umírá v jednom životě, rodí se okamžitě v tom druhém. A v každém ze životů ho čeká milovaná žena. Roku 1778 záhadná Indiánka a v roce 2020 milující manželka. Který ze životů hrdina upřednostní, a kterou lásku zvolí? 

 

Příspěvek sdílený Martuu  (@martuutoscano),

Jana Eyrová (2011)

On - bohatý, movitý vlastník ohromného sídla. Ona - chudá, nepříliš krásná sirota. Jde o jeden z nejslavnějších romantických příběhů světa. A hlaví role v podobě roztomilé Mii Wasikowské a charismatického Michaela Fassbendera byly ztvárněny tak kvalitně, jak by autorka díla Charlotte Brontë jistě ocenila. 

 

Příspěvek sdílený  (@wynter__rose),

Casanova (2005)

Milovník krásných žen Heath Ledger byl pro danou roli svůdníka jako stvořený. Ztvárnil tedy jednoho z největších lamačů ženských srdcí všech dob a národů. Giacomo Casanova byl nejpopulárnějším mužem Benátek, před kterým se neudržela žádná žena. Pokořil si srdce zasnoubených i vdaných dam, ale také velmi mladých a nevinných dívek. Jeho postelí si prošly zářivé lvice společnosti i rozkošné stydlivky. Kvůli své neskonalé touze po lásce všech žen se nejednou objevoval v životně vyhraněných situacích, ale vždy vyvázl bez sebemenších šrámů vyvázl. Vládě ale začal Casanova a jeho pochybné chování vadit a postavila tedy svůdníka před ultimátum: buď se Giacomo ožení nebo bude vyhnán z města. Milovník je ochoten se oženit jen s jednou ženou - Francescou. Jedinou dívkou, která jeho kouzlu odolala. Zvládne si Casanova získat její srdce a nepřijít tím o svou jedinečnost?

reklama

reklama

Něco se chystá. Nová prima+ již brzy!