JUCHUUUU! Můžete začít SLINTAT: Tyhle hollywoodské krásky uvidíte v roce 2016 nahé!

Nový rok už klepe na dveře a s ním přijde i natáčení nových filmů. A které nás zajímají nejvíc? No přece ty, v nichž naše oblíbené hollywoodské krásky uvidíme bez vršku! A ideálně i bez spodku. Které nám toto přání splní?
I tyto krásky bychom měli příští rok vidět bez svršků.
I tyto krásky bychom měli příští rok vidět bez svršků.
profimedia a koláž itopstar.cz

reklama

1. Emma Watson
Od doby, co je tahle holka plnoletá, čekáme. A přehnané nároky rozhodně nemáme, stačí pouze její oblečení na podlaze. Teď to konečně vypadá, že dopis Ježíškovi už dorazil a naše přání se vyplní. V následujícím roce má Emma natáčení, kde by konečně měla být vidět v celé své kráse.

2. Sarah Hyland
Kráska známá především rolí v seriálu Taková normální rodinka má pro rok 2016 nový cíl. Chce se konečně vymanit z rolí teenagerek. No a je snad lepší způsob, než natáčet film, kde se svlékne? Dle zdrojů z okolí NENÍ!

Mila Kunis se k žalobě nevyjádřila

Nejdivnější žaloba roku! Mila Kunis půjde k soudu kvůli ukradené slepici!

3. Mila Kunis
Děťátko je větší a větší a Mila plánuje návrat do práce. Nehodlá to přehánět, ale ví, že musí být vidět. A taková malá a nahatá rolička je naprosto ideálním řešením. No ne?

4. Jennifer Love Hewitt
Kariéra herečka je dlouhá a stabilní, a přesto, že v mnoha filmech či seriálech, ve kterých hrála, by scéna bez oblečení byla na místě, nikdy k tomu nedošlo. Teď se ale šušká, že právě rok 2016 by měl být pro její fanoušky zlomový. Jennifer se totiž svlékne!

Tak tohle dostane každého...

VIDEO snů pro všechny chlapy: TOP sexy chvilky Jennifer Lowe Hewitt

 

Vztah je na začátku a Emma ho nechce zakřiknout!

WOW! Emma Watson už není single: Láska z Harryho Pottera vykvetla až po letech!

reklama

reklama