Julia Roberts oplakává sestru! Co se stalo?

Herečka Julie Roberts se oblékla do černého. Její nejmladší sestru, sedmatřicetiletou Nancy Motes, našli mrtvou v koupelně v bytě jejího snoubence Johna Dilbecka. Vše nasvědčuje tomu, že se předávkovala.
Herečka Julia Roberts a její sestra Nancy
Herečka Julia Roberts a její sestra Nancy
Isifa

reklama

Přesnou příčinu smrti sice určí až pitva, ale výsledky by rodina měla znát za šest až osm týdnů. Zatím se přepokládá, že šlo o drogy.

Nancy pracovala jako asistentka produkce seriálu Glee a pro známý seriál je to už druhé tragické úmrtí, které pravděbodobně souvisí s drogami. Herec Cory Monteith, který hrál v seriálu Finna Hudsona, se předávkoval loni v létě.

Sestra Julie Roberts odmala trpěla komplexy vůči své slavné a štíhlé sestře. Nancy měla nadváhu a Julia se jí prý posmívala, že je tlustá. Kvůli tomu měla deprese a dokonce v červenci 2012 podstoupila bypass žaludku.

Julia Roberts má ještě dva sourozence – bratra Erika a sestru Lisu, kteří jsou z prvního manželství její matky Betty Lou.

Podrobnosti k případu v dnešních VIP Zprávách od 19.55 na Primě! Štáb VIP Zpráv se věnoval i koncertu Depeche Mode v Praze nebo prodeji farmy Bolka Polívky.

Mohlo by vás zajímat:

Snoubenkou Coryho Menteitha byla kolegyně ze seriálu Glee, herečka Lea Michelle

Záhada objasněna: Cory Monteith ze seriálu Glee zemřel na předávkování

Jednatřicetiletý kanadský herec Cory Monteith se proslavil rolí Finna v televizním seriálu Glee

Fanynky seriálu Glee v šoku: Zemřel herec Cory Monteith (+31)


Video VIP zprávy: Operní pěvec Paul Potts se zúčastnil slavnostní premiéry filmu, který mapuje jeho nelehké životní osudy

Paul Potts: Využil životní šanci!

Soukromá válka pana Wilsona

Julie Roberts a Tom Hanks, to je nedělní dvojice Primy love!

reklama

reklama

Něco se chystá. Nová prima+ již brzy!