Julia Roberts se ukázala v bikinách. Z vychrtlinky se stala pořádná ženská krev a mlíko!

Oscarová herečka Julia Roberts (47) vyrazila se svým manželem Danielem Moderem (46) na dovolenou do mexické destinace Cabo San Lucas. Julia se tam svlékla do plavek a věnovala se svému koníčku – fotografování. Objektivy novinářů ale zamířily na ni! Její postava se totiž dramaticky změnila.
Julia Roberts.
Julia Roberts.

reklama

Ještě před rokem byla Julia neuvěřitelně štíhlá a všechny ohromovala, že i když jí táhne na padesát, má postavu jako dvacítka. Za pár měsíců ale velmi přibrala a z vychrtlé herečky je ženská krev a mlíko!

Julie Roberts se ukázala v bikinách. Z vychrtlinky se stala pořádná ženská krev a mlíko!! - Obrázek 4 Foto: Julie Roberts se ukázala v bikinách. Z vychrtlinky se stala pořádná ženská krev a mlíko!! - Obrázek 2 Foto:

Nemůžeme ale říct, že by jí to neslušelo. Sice má povislé bříško a větší stehna, ale herečka vypadá spokojeně. Ve svých sedmačtyřiceti letech už nejspíš nedostane roli prostitutky, která by musela chodit v miniaturních oblečcích jako před 25 lety Pretty Woman, a může si tak dovolit užívat si klidného života bez diety.

I když by byla škoda, kdyby hereččina krása a charisma, které jsme mohli obdivovat ve filmech jako Notting Hill nebo Úsměv Mony Lisy, zanikly v přebytečných kilech.

Julie Roberts se ukázala v bikinách. Z vychrtlinky se stala pořádná ženská krev a mlíko!! - Obrázek 3 Foto:

James Horner - skladatel hudby k největším filmovým trhákům

V letadle zemřel James Horner – oscarový skladatel hudby k Titaniku, Statečnému srdci nebo Avataru

Helen Bonham Carter.

Šokující fotogalerie: Hollywoodské herečky pózovaly nahé s mrtvými rybami! Proč to udělaly?

reklama

reklama

Něco se chystá. Nová prima+ již brzy!